ҚММУ магистранттарының Малайзияда тағылымдамаған өтуі
31 Мамыр 2017
2017 жылдың 11-20 мамыры аралығында «Медицина» мамандығы бойынша 1-ші жылдық магистранттары (17 адам) Малайзияның Куала-Лумпур қаласындағы Халықаралық Медициналық Университетінде (IMU) «Short Course on Research Management» ғылыми тағылымдамадан өтті.
Мамандандырылған аккредиттеу
29 Мамыр 2017
2017 жылдың 29 мамырынан 01 маусымына дейін ҚММУ мамандандырылған аккредиттеуі шеңберіндегі сыртқы аудитті өткізу бойынша сарапшылық топ келесі мамандықтар бойынша жұмыс жасайды:
«Қаракөз» ансамблі бізді қайтадан қуантты.
29 Мамыр 2017
26 мамыр ҚММУ акт залында «Қаракөз» шығыс билері халықтық ансамблінің есептік концерті болып өтті.
Астанадағы тарихшылардың IV Конгресі
29 Мамыр 2017
2017 жылдың 25 мамырында Қазақстан Тарихшыларының ұлттық конгресі Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің негізінде «Рухани жаңғыру және тарих ғылымының жаңа міндеттері» тақырыбында кезекті IV Конгресін өткізді.
ҚММУ спортшыларының салтанатты жеңісі
29 Мамыр 2017
27 мамырда,”Шахтер” стадионында Қарағанды облысының XV денсаулық сақтау жұмысшыларының спартакиадасының салтанатты ашылуы өтті.
Маусым жабылды
26 Мамыр 2017
21 мамырда футбол бойынша ҚММУ XIIчемпионатының финалдық ойыны университеттің 2016/17 спорт маусымы жабылды.
Шет тілдер кафедрасының ішкі академиялық мобильділігі.
25 Мамыр 2017
27.03.17-13.05.17 аралығында шет тілдер кафедрасының п.ғ.к.В.А.Бурмистрова академиялық ұтқырлық шеңберінде «Мәдениетаралық қарым-қатынас теориясына кіріспе» пәні бойынша «Болашақ» академиясында «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығы бойынша оқитын 3- курс студенттері үшін 90 сағат тәжірибелік сабақ өткізді.
Анатомия және гистология бойынша пәнаралық олимпиада.
25 Мамыр 2017
2017 жылдың 20 мамырында анатомия және гистология кафедраларының ұйымдастыруымен анатомия және гистология пәндері бойынша пәнаралық олимпиада өткізілді. Студенттердің олимпиадалары болашақ мамандардың шығармашылық қабілеттерін арттыратын, ғылыми зерттеуге деген ынталарын дамытатын, ұйымдастырушылық-педагогикалық қызметін жандандырып, студенттердің арасында ғылыми білімді насихаттауды оқудың алғашқы қадамдарынан бастап-ақ жүргізудің бірден-бір құралы болып саналады.
«Екі жұлдыз».
25 Мамыр 2017
Университетімізде 2017 жылдың 18 жұлдызында жыл сайын өткізілетін «Екі жұлдыз» шығармашылық конкурсы өтті. Студенттер мен оқытушылар бірігіп, музыка әлеміне еніп, ҚММУ акт залының сахнасында өз дарындарын паш етті.
Пәнаралық сабақ - инновационды оқыту әдісі ретінде.
25 Мамыр 2017
Қазіргі оқыту бағдарламасында инновационды технологияларды қолдану оқушылардың өзіндік және топтық жұмыста шығармашылық , зеуттеушілік жақтарын дамыту үшін қолданылады. Инновационды оқыту әдісінің бірі - пәнаралық сабақ болып табылады. Пәнаралық оқытуға көп сенім артылады , себебі ол оқыту процесін арттыруға ықпалын тигізеді.