«Қаракөз» ансамблі бізді қайтадан қуантты.

29 Мамыр 2017

26 мамыр ҚММУ акт залында «Қаракөз» шығыс билері халықтық ансамблінің есептік концерті болып өтті.

«Қаракөздің» репертуарында  бүгінгі таңда 40-тан  астан қойылымдар бар. Әр би жанның жылулығына, қатысушының адалдығына толы.

Көрермендерге келесі қойылымдар ұсынылды: «Махаббат сыры» биі, «БИЕ КИО» татар биі, қанатшалармен шығыс биі, «Гиждалла» тәжік биі,  «Лезгинка» кавказ биі, «Русская Плясовая»,  «Құстар биі», Үйғұр биі «Шахинэ», Испан биі, Үнд биі, «Ночь в музее» биі.

Жыл сайын Ансамбль өз бітірушілерін шығарып салады . Осы жылғы бітірушілер , олар: Рақымғали Рымгуль, Әбу Шынар, Беласарова Сандуғаш, Беласаров Нұрберген, Таңатар Абылайхан, Молдәлиев Баубек, Оспанов Алмас, Мухсунов Мейрам, Алтынбеков Нұрсултан.

Ұжым өздерінің соңғы билерін жарқыраған биімен аяқтады.

«Қаракөз» ансамблі ЖОО әкімшілігіне Университет Ректоры профессор Р.С. Досмағамбетова Оқу және тәрбие жөніндегі проректор профессор В.Б. Молотв-Лучанский және өз көрермендеріне шексіз алғыс білдіреді.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім.