Қазақстанның ІІІ Отбасылық Дәрігерлер Съезіне қатысу
25 Мамыр 2017
2017 жылы 26-27 сәуірде Алматы қаласында шетел қонақтары: Виджай Кумар, Йоркшир графствосының жалпы тәжірибелік дәрігерлердің Корольдік Колледжінің төрағасы, Ұлыбритания АМСКК хирургтері колледжінің Президенті; Хуан Телло, ДДСҰ Европалық орталығының алғашқы медициналық – санитарлық көмек көрсету бойынша өкілі;
«Үздік түлек – 2017» республикалық байқауындағы интерндердің жеңісі
25 Мамыр 2017
Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінде 14-ші рет "Үздік түлек-2017" республикалық байқауы өтті. Сайысқа тек жоғары медициналық оқу орындары қатысты. Байқауда Ақтөбе, Алматы, Семей, Қарағанды және Шымкент қалаларының жоғары оқу орындарының 26 студенті қатысты.
Балалар – өмірдің гүлі
25 Мамыр 2017
Балаларды қорғау күні қарсаңында «Интернатура» факультетінің СӨӨБК және 7-курс интерндері өздерінің "Балаларға күлкі сыйла"атты концерттік бағдарламасымен «Ботакөз» балалар үйіне барып қайтты. Балаларға мерекелік шоу ұйымдастырылып, "Фиксики" мультфильмінің кейіпкерлері шақырылды. Көрініс басталғанның өзінде-ақ балалар кейіпкерлерді бірден танып, шат-шадыман болды.
V ректор Кубогы.
25 Мамыр 2017
19 мамырда ҚММУ акт залында КТК бойынша Vректор Кубогы өтті. Қатысушылар құрамы әдеттегідей дәстүрлі түрде: студенттер командасы оқытушылар командасына қарсы. Биыл профессорлық-оқытушылық құрамында «Не врачебная ошибка» жас ұжым болды, ал қарсыластар ролінде «Клиника смеха» студенттік командасы ойнады.
Күш қолданбастан сұхбаттасуға көндіру
24 Мамыр 2017
12.05.17 «Самұрық» Студенттік Республикасының Діни экстремизмнің алдын алу министрлігі ҚММУ жастармен жұмыс жасау бөлімімен бірге «Күш қолданбастан сұхбаттасуға көндіру» тақырыбында тренинг өткізді. Ұйымдастырылған іс - шараның негізгі мақсаттары келесідей болды:
Экстремизм әлеуметтік ауытқу нысаны ретінде
24 Мамыр 2017
Cтуденттер арасында «Экстремизм әлеуметтік ауытқу нысаны ретінде» тақырыбына «Самұрық» СР Діни экстремизмнің алдын алу министрлігімен баяндамалар сайысын өткізілді. Жарыстың ұйымдастырылу мақсаты студенттерді дін саласында, қазіргі кездегі халықаралық проблемаға айналған экстеризм қаупі туралы ақпараттындыру болды.
Тәуелсіздік рәміздері
23 Мамыр 2017
11 мамырда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» Жастар денсаулық орталығымен бірлесіп «Тәуелсіздік рәміздері» тақырыбына отырыс өткізді.
Ғылыми – тәжірибелік конференция: «Жиі ауыратын балаларды оңалтудың өзекті мәселелері »
23 Мамыр 2017
Соңғы онжылдықта балалар ақауын диагностикалау әдістерінің біршама жетілдірілгеніне, емдеуде біршама жетістіктерге жеткеніне қарамастан, балалар арасында созылмалы тыныс алу жолдарының ауруы өршуі жоғары деңгейде. Бұл жағдай тек Қазақстанға ғана тән емес, жалпы алғанда барлық әлемнің үрдісін қайталайды.
Балалар үйіне сапар
23 Мамыр 2017
18 мамырда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» Жастар денсаулық орталығымен бірлесіп, иммунология кафедрасының қолдауымен «Таңшолпан» облыстық балалар үйіне мерекелік концерттік бағдарламамен және сыйлықтармен барып қайтты.
Жазғы кәсіпкерліктер лагеріне бару мүмкіндігіңді жіберіп алма!
23 Мамыр 2017
2017 жылдың 23 мамырында біздің университетте сағат 8.00 ден 14.30 дейін бизнес кейстерді шешу бойынша ERG білім саласында кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы аясында «Кемел-кәсіпкер» атты студентар арасында Чемпионат өткізілді.