Марат Оспанов атындағы Батыс – Қазақстан мемлекеттік медицина университетіндегі академиялық ұтқырлық
22 Мамыр 2017
Марат Оспанов атындағы БҚММУ мен ҚММУ профессорлық-оқытушылық құрамы арасындағы академиялық мобильділік бағдарламасы негізінде дәрістер оқу, семинарлық және тәжірибелік сабақ өткізу үшін физиология кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Миндубаева Фарида Анваровна шақырылды.
"Соғыстың өтуі өмірмен өлшенеді"
22 Мамыр 2017
1945 жылы 9 мамыр бізден жыл сайын алшақтап барады, бірақ біз 9 мамырдың тарихын Жеңістің ең қымбат бағамен келгенін білеміз.
СОТ-МЕДИЦИНАЛЫҚ ОСЫП АШУ ЖӘНЕ СОТ-МЕДИЦИНАЛЫҚ ЗЕРТТЕУ БОЙЫНША 19-ШЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ
22 Мамыр 2017
2017 жылы 14,15 мамырдаАмстердам, Нидерландта, 19th International Conference on Autopsy and Forensic Investigation өтті. Конференция барысында сот медицинасының әр түрлі даму бағытын әлемдік ғалымдардың басшылығымен жүргізілген ғылыми зерттеулердің нәтижесі және тәжірибесімен бөлісті.
«Балалар гастроэнтерологтар, гепатологтар және нутрициологтардың Еуропалық бірлестігінің Жыл сайынғы 50-ші бірлескен отырысы» Халықаралық конгресі
22 Мамыр 2017
Мамырында 10-13 2017 жылдың Прагада президент Раанан Шамирдің ұйымдастыруымен «Балалар гастроэнтерологтар, гепатологтар және нутрициологтардың Еуропалық бірлестігінің Жыл сайынғы 50-ші бірлескен отырысы» халықаралық конгресі өткізілді.
Душанбе қ. Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетіндегі «Академиялық ұтқырлық»
22 Мамыр 2017
Мен 17.04.2017ж. мен 28.04.2017 ж. «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы бойынша Душанбе қаласындағы, Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінде болдым.
«Көптілді мамандарды дайындау проблемалары, тәжірибесі және болашағы» тақырыбында ЖОО аралық ғылыми-әдістемелік семинар
22 Мамыр 2017
2015-2020 жылдарға арналған үштілді білім беруді дамытудың Жол картасын жүзеге асыру аясында 2017 жылдың 11 мамырында ҚММУ-дың профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің тілдер кафедрасы факультет деканы м.ғ.д., профессор В.В.Приздың басшылығымен қаладағы жоғары оқу орындары арасында «Көптілді мамандарды дайындау проблемалары, тәжірибесі және болашағы» атты ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.
ҚММУ Миссі және Мистері – 2017
22 Мамыр 2017
5 мамырда КМС жыл сайынғы «ҚММУ Миссі және Мистері – 2017» конкурсы болып өтті.
«HELIOS» Берлин-Бух, Германия клиникасындағы академиялық ұтқырлық
19 Мамыр 2017
Әлемнің кез келген елінен білім алып, тәжірибе алмасу арқылы біздер білімімізді шыңдаудамыз. Біз, 5 курс студенттері Ермаханбет Темірлан және Сейітхан Мақсат 2017 жылдың аралығында Германияның Берлин қаласындағы «Helios Berlin-Buch» клиникасында тәжірибе алмасуға бардық. Бір ай аралығында клиникада «Жалпы хирургия», «Онкология және Гематология» бөлімшелерінде болып, дәрістерді тәжірибемен бекіттік. Жалпы хирургия бөлімшесінде жоғары дәрежелі медицина майталмандарымен бірге таңертеңгілік науқаста
Жарақатсыз өмір
19 Мамыр 2017
28 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ынталы студенттер клубымен жарақаттанушылықтың алдын-алу бойынша семинарын ұйымдастырды
Қолда барда алтынның қадірі жоқ
19 Мамыр 2017
2017 жылдың 28 сәуірінде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім және «INSIGHT» пікірталас клубымен бірлесіп Дүниежүзілік темекіге қарсы күніне арналған «Бұл палата темекі шегуге шектеуді жоюдың салдарын қарастырады» тақырыбына дөңгелек үстелді ұйымдастырды.