Жарақатсыз өмір

19 Мамыр 2017

28 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ынталы студенттер клубымен жарақаттанушылықтың алдын-алу бойынша семинарын ұйымдастырды.

Жыл сайын жол-көлік оқиғасы салдарынан 1,25 млн. адам қайтыс болады. ЖКО 15-29 жас аралығындағы жас адамдардың қайтыс болуының басты себебі болып табылады.

Бүгінгі таңда ҚР Үкіметіндегі шешілмеген мәселелердің бірі.

Семинарда ҚР бойынша берілген жарақаттануға қатысты, соңғы жылдары ЖКО барысында алынған, зардап шеккендер және олардың туыстарына елімізде қандай көмек көрсетілетіні туралы статистикалар тыңдалды.

5 - курс студенттері сонымен қатар, онда зардап шегушінің іс-әрекеті, ЖКО жедел жәрдемі дәрігерінің дұрыс әрекеті жайлы шағын қойылымды ойнады.

Жолдағы жағдайға жастар қалай жол бермеу керек екендігі жайлы ұсыныстар тыңдалды.

Гаджиева РагиматЫнталы студенттер клубының жетекшісі