Шет тілдер кафедрасының ішкі академиялық мобильділігі.

25 Мамыр 2017

27.03.17-13.05.17 аралығында шет тілдер кафедрасының п.ғ.к.В.А.Бурмистрова академиялық  ұтқырлық шеңберінде «Мәдениетаралық қарым-қатынас теориясына кіріспе» пәні бойынша «Болашақ» академиясында «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығы бойынша  оқитын  3- курс студенттері үшін 90 сағат тәжірибелік сабақ өткізді.

Академияның ПОҚ өткізілген сабаққа жоғары баға берді. В.А.Бурмистрова әр сабаққа білім алушылардың болашақ мамандықтарын ескере отырып, ой-әрекеттерін,танымдық қызметтерін, шығармашылық қабілеттерін және студенттердің дербестігін дамытатын оқу материалдарын  жетілдірді. Студенттердің қызметтерін   басқаруға, оқытушымен сабақта қолданған тиімді тәсілдер оқу материалын сапалы әрі жылдам игеруге мүмкіндік туғызды.

Әртүрлі әдіс тәсілдер мен оқыту құралдарды қолдану арқылы В.А.Бурмистрова өткізген тәжірибелік сабақтары  алдына қойылған  мақсаттарға жетті.