Шет тілдер кафедрасының ПОҚ академиялық ұтқырлығы

20 Маусым 2017

2017 сының жылдың маусым айының 5-9 аралығында академиялық ұтқырлық  бағдарлама шеңберінде «Кәсіби-бағдарланған шет тілі» пәні бойынша  Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінде 5012000 – «Кәсіби оқыту» мамандығының 2-3 курс студенттері үшін ҚММУ шет тілдер кафедрасының меңгерушісі п.ғ.к. В.А. Бурмистровамен 8 тәжірибелік және 4 ОСӨЖ сабағы өткізілді.

Сабақ өткізу барысында оқытушымен әртүрлі және тілдік емес ЖОО кәсіби-бағдарланған ағылшын тілі оқытудың инновациялық технологиялары қолданылды.

Барлық сабақтар жоғары оқу-әдістемелік деңгейде жүргізілді, жоғары мектептерге оқытуға қойылатын заманауи талаптарға толығымен сәйкес келді.

Жүргізілген сабаққа  ағылшын тілінде жүргізетін  ЖББ пәні блогымен, сонымен қатар НП және КП блогынан оқытушылар қатысты.Ұсынылған оқыту әдісімен танысып, олар академиялық ұтқырлық бағдарламасының шеңберінде тәжірибе алмасудың маңыздылығы мен уақтылығын атап өтті.