«Қазақстан-2050» жалпыұлттық қозғалысының «Жастар дені сау болашық үшін» жобасының аясында «Екпе жүргізу: қолдау және қарсылық» тақырыбындағы пәнаралық дөңгелек үстел

19 Маусым 2017

2017жылдын 18-ші мамырында  ЖИТС орталығының  базасында пәнаралық  дөңгелек үстел өтті,  иммунология және аллергология  кафедрасының  ассистенті М Р Измайлович, жұқпалы аурулар және дерматология  кафедрасының  қатысуымен  бірге «Қазақстан-2050» жалпыұлттық қозғалысының «Жастар дені сау болашақ үшін» жобасының аясында «Екпе жүргізу: қолдау және қарсылық» тақырыбындағы пәнаралық дөнгелек устел ұйымдастырылған. Іс-шарада интерндер 7-088 ЖТД және 7-015 топ мамандығы педиатрия топтары, сондай-ақ  5-002 тобының студенттері қатысты. OО ЖИТС алдын алу және бақылау жөніндегі дәрігер- эпидемиолог, м. ғ.к.  Кузнецов Николай Павлович  екпенің қауіптері және  ықтимал асқынулары туралы әңгімелеп берді  . 5-002 топ студентті  Жансая Сейткерим  зияткерлік  ойын өткізді. Қатысушылардың   арасында 20 студент  болды. Дөңгелек үстелге қатысушылардың пікірінше, таңдаған тақырыбы өзекті болып табылады, практикалық маңызы бар және үлкен қызығушылық тудырды.  Іс-шараға қатысты;  жұқпалы аурулар және дерматология  кафедрасының ассистентіГ.Р Бейсенова , иммунология  және аллергология  кафедрасының аға оқытушы Б.К Қасымбекова.