Проект "Сен жалғыз емессің!

19 Маусым 2017

2017 жылдың 18-ші мамырындаЖұлдыз жастар денсаулық орталығының  волонтерлары иммунология және аллергология кафедрасының колдауымен"Қазақстан-2050" жалпыұлттық қозғалысыаясында,кішігірім көңілді бағдарламамен жәнесыйлықтарменоблыстық "Таңшолпан" балалар үйіне барып қайтты. Балалар үйіне бару максаты-балалармен достық қатынас орнату және психологиялық қолдау. Балалар үйінің тәрбиешілерімен қарым-қатынаста қызығушылық танытып, қонақжай және мейрімді болды. Балалар үйінің ғимаратында экскурсия жүргізді, түлектер мен тәрбиешілердің қол жеткізген жетістіктерімен, балалар үйінің құрылысы мен ережелерімен таныстырды.Бір қызығы, бұл балалар үйінде жергілікті радиостанция мен өздік дыбыс жазу студиясы бар. Іс-шараның өту барысында барлық қатысушылар  жаңа әсер алды.

Николайчук Светлана ОМ 3-060топ