Академиялық ұтқырлық аясында Кострома мемлекеттік университетінің магистранттарын оқыту

03 Шілде 2017

2017 жылдың 30 мамырынан 30 маусым аралығында біздің университетте алғаш рет академиялық ұтқырлық аясында Н.А. Некрасов атындағы РФ БҒМ Кострома мемлекеттік университеті «Биология» мамандығының бірінші оқу жылының магистранттары Э.В. Марамохин және К.В. Малахова оқыды. Оқыту барысында Э.В. Марамохин және К.В. Малахова молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында «Биология бойынша молекулярлық-жасушалық зерттеулер» тақырыбы бойынша зерттеу тәжірибесін және ҚММУ ұжымдық пайдалану зертханасының «ПТР талдау әдістерін игеру» бойынша тағылымдамадан өтті, оқыту соңында тиісті сертификаттар алды.