СурМУ Медициналық Институтындағы академиялық ұтқырлық.

03 Шілде 2017

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында, «Анестезиология және реаниматология» мамандығының 1- курс резидентура оқушылары, Сургут Мемлекеттік Университетінің Медициналық Институтында «Хирургиялық және терапевтік бағыттағы пациенттерде интенсивті терапия» циклі бойынша оқу мен практикадан өтті. Клиникалық жұмыс травматология, перинаталдық және кардиологиялық бейінді медициналық орталықтарда орындалды. Бірінші күнінен резиденттер клиникалық жұмыс кеңселеріндегі теориялық оқыту бағдарламасынан бастады. Анестезиология және реаниматология бейіндегі бөлімдерінің тәжірибелі дәрігерлер мен басшылары басшылығымен жұмыс дағдылары орындалды. Медициналық орталықтарында медициналық-диагностикалық стандарттар мен танысты. Сургут қ. медициналық жағдайындағы көмектің ерекшеліктерімен танысты. Жинақталған тәжірибе мамандарды қалыптастыру мен жетілуіне жақсы әсер тудырды.