Кітапханада дөңгелек үстел басында кездесу

17 Шілде 2017

2017 жылғы 1 шілдеде ҚММУ кітапханасы «Назарбаев Университеті кітапханасының электронды ресурстарды дамытудағы тәжірибесі» атты дөңгелек үстел өткізді. Кездесуге халықаралық кітапханашылар Reysa  Alenzuela (Филиппиннан), анықтамалық бөлімнің сарапшы менеджері Paschalia Terzi (Грециядан), қоғамдық және әлеуметтік ғылымдар бойынша пән кітапханашысы келді.

Дөңгелек үстелде кітапханашылар Reysa Alenzuela және Paschalia Terzi НУ кітапханасының қызметіне қатысты барлық мәселелер бойынша кітапхана пайдаланушыларына көмек көрсету, электронды ресурстар, жұмыс принциптері туралы, сайт арқылы әдебиеттерді қалай іздейтінін, деректер базасымен қалай жұмыс істейтінін және де басқа да сұрақтар жайлы мағлұмат бере кетті.