Алғыс сөздер үшін ҚММУ

08 Тамыз 2017

Біз, студенттер III курс Бухара мемлекеттік медицина институтының Өзбекстандық Азизбек Туксанов, Далер Сафаров, Зариф Рузиев, Сардор Атамурадов мамандықтары бойынша оқу-өндірістік практика "Көмекшісі емшара мейірбикесі" Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде.

ҚММУ бізге өте ұнады. Даярлау үшін барлық жағдай жасалған. Университет үлкен ғылыми базасы бар, қазіргі заманғы зерттеу орталығы, сондай-ақ инновациялық Орталығы практикалық дағдыларды, онда әр түрлі тренажерлер. Біздің практика жетекшісі болды Седач Ника Николаевна, онымен біз мұражайында болды тарих және ұннан ҚММУ, ҒЗИ, университет, практикалық дағдылар Орталығында, кітапханада. Ника Николаевна таныстырды бізді клиникалық базалары пәндер "Мейірбике ісі" мамандығы анықтады практикаға бір осы баз – Облыстық медициналық орталығы. Біздің тәжірибесі жалғасты 10 күн: екі күн біз дағдыларын пысықтап, ЖМО және сегіз күн біз практиковались ҰӘО", ратировались әрбір екі күн жаңа бөлім – жоспарлы хирургия, жедел хирургия, нейрохирургия, реанимация. Біз толтырып, күнделіктер, әсерлерімен бөлісті тәжірибеден біздің басшысы Ника Николаевна.

Сондайақ, біз мүмкіндік алды қызықты өткізу бос уақыт. Біз серуендеп жүрген Қарағанды, бассейнге барды. Станиславский, стадион, зообақ; біз ездили мұражай-Қарлаг, ал демалыс күндері Астанада Экспо-2017. Біз бірінші рет келдік. Өте қуанды шынайылығымен, достық, кеңпейілділігі жатыр.

Біз үлкен алғысымызды білдіреміз Ректорға ҚММУ Досмагамбетова Р. С., практика жетекшісіне Седач Н.Н. мен маманға халықаралық ынтымақтастық Бөлімінің Сапарова М.Б. шұғылдану үшін қолайлы жағдай жасау және бос уақытты ұйымдастыру.

Біз уақыттарын пайдалы және қызықты.

Сондайақ, біз алуға рұқсат оқуға ҚММУ академиялық ұтқырлық шеңберінде, IV курста.