Резидентура түлектеріне салтанатты түрде куәлік тапсырылды.

03 Тамыз 2017

2017 жылдың 26 шілдесінде  ҚММУ Акт залында «Акушерия және гинекология, о.і. балалар акушериясы және гинекологиясы», «Гематология, о.і. балалар гематологиясы», «Жұқпалы аурулар, о.і. балалар жұқпалы аурулары», «Кардиология, о.і. балалар кардиологиясы», «Сәулелі диагностика», «Невропатология, о.і. балалар невропатологисы», «Неонатология», «Нефрология, о.і. балалар нефрологиясы», «Онкология», «Оториноларингология, о.і. балалар оториноларингологиясы», «Офтальмология, о.і. балалар офтальмологиясы» «Педиатрия» «Психиатрия» «Пульмонология, о.і. балалар пульмонологиясы»

«Травматология және ортопедия, о.і. балалар травматология және ортопедиясы» «Бет-жақ сүйек хирургиясы, о.і. балалар бет-жақ сүйек хирургиясы» «Эндокринология, о.і. балалар эндокринологиясы»мамандықтары бойынша резидентура түлектеріне салтанатты түрде куәлік табысталды.

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің клиникалық жұмыс және үздіксіз кәсіби даму жөніндегі проректоры Б.Н. Көшерова құттықтау сөзін сөйледі. Сөз соңында Бақыт Нұғалиқызы түлектерге дипломдарды тапсырды.Марапаттау рәсімі түлектердің және «Хайдакъ» хореграфиялық ансамблінің орындауындағы шығармашылық нөмірлермен сүйемелденді, кураторлар және түлектер атынан алғыс сөздері айтылды.