Тазалық кубогы

28 Қыркүйек 2017

22 қыркүйекте Орталық саябақта жыл сайынғы «Тазалық кубогы: студенттік лига» жастар турнирі өтті.

Турнирге облыс ЖОО-ларынан 10 команда қатысты.

Турнир үш кезең бойынша өкізілді:

-  «Эко-визиткада» команданың формасы және ұраны, атауының ерекшелігі бағаланды;

-  «Экологиялық  викторинада» «Жасыл даму» шаруашылық бағдарламасы және «Қазақстан Республикасының экологоиялық кодексі» бойынша білімдері бағаланды;

- ал, «Негізгі кезеңде» командаларға белгіленген территорияны жинау және көгалдандыру бойынша үздік дағдыларын көрсету керек болды.

ҚММУ командасы құрамындағы: Қасымов Азамат (3-005 Стом), Ембергенова Алина (1-004 ФПТ), Орақбай Ернұр (2-016 ЖМ), Жақсылық Мұхит (4-082 ЖМ), Маликова Айжан (2-039 ЖМ), Әжібаева Айдана (3-007 ЖМ), Орынбек Алуа (2-005 ЖМ), Раисов Шыңғыс (3-026 ЖМ), Қадыров Сұлтанғали (2-021 ЖМ) және Тәңірберген Алтынай (3-016 ЖМ) турнирді ұйымдастырушылардың алғыс хатымен марапатталды.

«INSIGHT» пікірталас клубының жетекшісі

Фисенко Игорь (5-119 ЖМ)