16 Қазан 2017

2017 жылғы 16-21 қазан Инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру» 005 бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Тиімді оқытушы» және «Кәсіпқой, көшбасшы және ұйымдастырушы» модулдері бойынша оқытушыларға арналған күндізгі оқытуды бастады.

Оқытуда С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университетінің, Марат Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің, Семей қаласының мемлекеттік медицина университетінің және Оңтүстік-Қазақстан фармацевтикалық академиясының кафедра доценттері мен оқытушылары және курс басшылары қатыстады. Семинарды В.Б.Молотов-Лучанский, Г.С.Кемелова, А.З.Мұратова, Б.К.Омаркулов, Ш.С.Калиева, Л.Л.Мациевская, Б.К. Койчубекв өткізеді.