Дүниежүзілік денсаулық күніне орай
13 Сәуір 2018
2018 жылдың 29 наурызында № 4 жатақхананың оқу залында Қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргер ісі кафедрасы Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған іс-шара өткізді. Бұл іс шара 1948 жылдың 7 сәуірінен бастап жыл сайын атап өтіледі. 28 наурыз қарсаңында экономикалық мәселелер жөніндегі проректор, Санитарлық-гигиеналық факультет деканы, әлеуметтік медицина және қоғамдық денсаулық сақтауды ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі (1984-2003) А. М. Филатовтың туылғанына 80 жыл толды.
«ХХІ ғасыр ақылдылары» интеллектуалды марафоны
12 Сәуір 2018
2018 жылы 5 сәуірде Гоголь көшесі, 40 329 дәрісханада ҚММУ орта медицина қызметкерлерін дайындау факультетінің математика пәнінің оқытушысы К.Н. Жумакаеваның ұйымдастыруымен «ХХІ ғасыр ақылдылары» интеллектуалды марафоны өтті. Бұл сайыста бірінші курс студенттері өздерінің білімге деген құштарлықтарын көрсетті.
Бұхара медицина институтындағы академиялық ұтқырлық
12 Сәуір 2018
2018 жылдың 14.03-03.04 аралығында Әбу Әли ибн Сина атындағы Бұхара мемлекеттік медицина институтының биология және медициналық генетика кафедрасы үлкен құрметпен шақыруды қабылдады. Институт тарихы 1990 жылдың қазанынан бастау алған, қазіргі уақытта институтты кеңейту және жаңғырту бойынша үлкен жоспарлары бар, оны PhD докторы Инаятов Амрилло Шодиевич басқарады.
Шахматтық турнир
12 Сәуір 2018
2018 жылдың 4 – 6 сәуір аралығында Астана қаласында Л.Н.Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университетінде бірнеше дүркін әлем чемпионы, халықаралық гроссместер Динара Садуакасованың кубогына студенттер арасында шахматтан Республикалық турнир өтті.
Оңтүстік-Қазақстан медициналық академиясына академиялық мобильділік Шымкент қаласы
12 Сәуір 2018
Профессорлық-оқытушылық құрамның Оңтүстік-Қазақстан медициналық академиясы және Қарағанды мемлекеттік медицина университеті арасындағы академиялық мобильділік бағдарламасы аясында 26.03.2018ж.– 06.04.2018ж аралығында эпидемиология және еңбек гигиенасы кафедрасының аға оқытушысы Н.О. Алышева Оңтүстік-Қазақстан медициналық академиясының гигиена және эпидемиология кафедрасында болды. Кафедра меңгерушісі м.ғ.к., профессордың м.а. Б.З. Долтаева.
№ 2 ішкі аурулар кафедрасында бірінші студенттік ғылыми конференциясы
12 Сәуір 2018
2018 жылғы 6 сәуірде Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің № 2 ішкі аурулар кафедрасында 1 студенттік ғылыми конференция өткізілді. Шараға тәрбие жұмысы жөніндегі жалпы медицина және стоматология факультеті деканының орынбасары Эргешов Руслан Хадиматович және RBL оқу процессін үйлестіру жобасының координаторы Рахимова Бибігүл Богдатовна қатысты.
Ағылшын тілінен жоғарғы оқу орын ішілік олимпиада сайыс.
10 Сәуір 2018
2018 жылдың 6 сәуірінде шет тілі кафедрасында «Жалпы медицина» және «Биология» мамандығының 1 курс студенттері қатысқан ағылшын тілінен жоғарғы оқу орын ішілік сайыстың қорытынды кезеңі өтті.
Витебск қаласындағы академиялық ұтқырлық
10 Сәуір 2018
2018 жылдың 13-19 наурыз аралығында академиялық ұтқырлық аясындаВитебск Халықтық Достық ордені мемлекеттік медицина университетіне Педиатрия және перинатология кафедрасының меңгерушісі проф. Абеуова Б.А. мен Бала жасындағы стоматология және хирургиялық стоматология кафедрасының меңгерушісі Тулеутаева С.Т барды. Беларусь Республикасының тарихы бай және көбінесе Ұлы Отан соғысымен, Беловеждік орманымен байланыстырады.
ҚММУ Мисс және Мистері таңдалды
10 Сәуір 2018
7 сәуірде К.С. Станиславский атындағы Қарағанды Мемлекеттік орыс драма театрында «Мисс және Мистер ҚММУ 2018» байқауының финалы өтті. Биылғы жылғы іріктеу кезеңіне 50 астам студент қатысты, бірақ финалға 14 ғана өтті. «Біздің студенттердің медицинада ғана емес, сонымен қатар шығармашылығында да талантты екенін көргеніміз өте жақсы» - дәл осындай ізгі ниеттерімен ҚММУ оқу әдістемелік жұмыс жөніндегі проректорі Риклефс Виктор Петрович қатысушылар мен қонақтарды құттықтады.
И.П.Павлов атындағы Рязань мемлекеттік медициналық университетіндегі академиялық ұтқырлық
09 Сәуір 2018
Біз, 2 жылғы резидент-эндокринологтар: Серикова Галия Жанаевна, Жансеитова Арузат Алиарханқызы, Евграфова Елена Николаевна академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша РязММУ-да оқыдық. Бұл екі ЖОО арасындағы келісім-шарт шеңберіндегі ЖОО кейінгі білім беру бойынша алғашқы рет алмасу жағдайы болды.