«Денсаулық фестивалі – 2018»
09 Сәуір 2018
Дене шынықтыру кафедрасы және университет жатақханалары студенттерінің өзін-өзі басқару спорт секторларымен «Денсаулық фестивалі – 2018» іс-шарасына студенттер ұйымдастырылды.
19.03. -30.03. 2018 ж. аралығында академик И.П. Павлов атындағы Рязань мемлекеттік медицина университетінде өткізілген академиялық ұтқырлық туралы мақала
06 Сәуір 2018
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша 19.03. 2018 ж. - 30.03.2018 ж. аралығында Ресей Федерациясының денсаулық сақтау министрлігінің Федерациялық мемлекеттік бюджеттік білім беру мекемесі «И.П. Павлов атындағы Рязань мемлекеттік медицина университетінің» патологиялық физиология кафедрасында және эндокринология курсында болдым.
Пуатье (Франция) Университетінің профессорлары Поль Сеит және Бриджит Ванниермен өткізілген «Эпигенетика» тақырыбындағы мастер-класс
05 Сәуір 2018
2018 жылдың 27 наурызбен 5 сәуір аралығында «CentralAsianandEuropeanUniversities» (CASEU) жоба шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Биология кафедрасында Пуатье (Франция) Университетінің профессорлары Поль Сеит және Бриджит Ванниермен ағылшын тілінде «Эпигенетика» тақырыбында мастер-класс өткізді.
Жастардың маскүнемдігі әлеуметтік мәселе ретінде.
05 Сәуір 2018
ҚММУ студенттерімен тәрбие жұмысы бойынша іс-шаралар шеңберінде биохимия және патологиялық анатомия кафедралары қызметкерлері №2 жатақхана студенттері мен дөңгелек үстел өткізді. Бөлім басшыларының басшылығымен кафедра оқытушылары әңгімелесіп, тақырып бойынша интерактивті материалдарды өткізді: «Төменгі алкогольді сусындарды қолданудың салдары» және «Жастардың маскүнемдігі әлеуметтік мәселе ретінде».
Мастер-класс «Ішек инфекциялары бар жүкті әйелдерді жүргізудің заманауи әдістері»
05 Сәуір 2018
2018 жылдың 28 наурызында ҚММУ базасында Жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының оқытушылары халықаралық деңгейде «Ішек инфекциялары бар жүкті әйелдерді жүргізудің заманауи әдістері» тақырыбына мастер-класс өткізді. Тақырыпты таңдау өте өзекті мәселе. Көбінесе, жүктілік кезінде тек ана мен туылмаған балаға қауіп төндіретін жұқпалы аурулар диагнозы қойылады.
РХДУ университетінде терапевтік стоматология бойынша IX Бүкілресейлік студенттік олимпиядағы студенттердің жетістіктері
05 Сәуір 2018
29-30 наурызда Ресей Халықтар Достығы Университетінің (RUDN University) бас корпусында терапиялық стоматология бойынша халықаралық қатысумен өткен IX Бүкілресейлік студенттік олимпиада өтті. Бұл іс-шараның ұйымдастырушысы RUDN University медициналық институтының ғылыми студенттік қоғамы болды.
Қасиетті Климент Охридский атындағы София университетінің (Болгария) профессорыТатьяна Дронзина сапары
05 Сәуір 2018
2018 жылдың 2-13 сәуір аралығында қасиетті Климент Охридский атындағы София университетініңпрофессорыТатьяна ДронзинаҚарағанды мемлекеттік медицина университетіне келді. Профессор ректор Р. С. Досмағамбетова, провост Вайва Хендриксон, халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы С. Б. Қасымовамен кездесті, сондай-ақ университеттің құрылымымен танысты, ҚММУ тарихи мұражайына барды.
Германиядан келген профессор Франк Хааманн сапары
05 Сәуір 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің аға сарапшылар қызметінің (Германия) ынтымақтастығы аясында 2018 жылдың 26 наурызында университетке медицина ғылымдарының докторы Франк Хааманн келді. Профессордың сапарының басты мақсаты - ҚММУ профессор-оқытушылар құрамын дайындау.
ҚММУ-не провост (бірінші проректор) Вайва Хендриксонның сапары
05 Сәуір 2018
2018 жылдың 2-ші сәуірінде Вайва Хэндриксон Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне университеттің провосты (бірінші проректоры)ретінде жұмысқа келді. 2015 жылдан бастап Вайва Хендриксон ҚММУ-нің құрметті профессоры, 2016, 2017 жылдары академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша бірнеше рет біздің университетке келген.
Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде «2018 жылғы Бос орындар жәрмеңкесі» өтті
04 Сәуір 2018
2018 жылдың 29-30 наурызында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті түлектерінің клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университеті қабырғасында жыл сайын ұйымдастырылатын бос жұмыс орындар жәрмеңкесін өткізді. Бұл студенттер мен жұмыс берушілер арасында үлкен қызығушылық тудыратын біздің университетіміздің дәстүрлі іс-шарасы болып табылады.