Жаңа көкжиектер
04 Сәуір 2018
2018 жылдың 30 наурызында «INSIGHT» пікірталас клубында «Мемлекеттік тілдің жаңа мүмкіндіктері» атты отырыс өткізілді.
Дәрісте сараптама білімін қолдану
04 Сәуір 2018
2018 жылдың 29 және 30 наурыз күндері Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында оқытушы Магзумова Лаззат Кенжебековна мен аға оқытушы Рысбекова Бахыт Баяновна «Кәсіпкерлік негіздері» пәні бойынша «Салық салымы» тақырыбында қонақ шақырту дәрісін өткізді. Дәріс «Жалпы медицина» мамандығының қазақ және орыс тілдерінде оқитын студенттеріне арналып оқылды.
Болашаққа сыбайлас жемқорлықсыз
03 Сәуір 2018
2018 жылдың 27 наурызында Қарағанды Экономикалық университеті Қарағанды қаласының әкімдігімен бірлесіп, "Болашаққа сыбайлас жемқорлықсыз" атты жыл сайынғы жастар форумын өткізді. Форум аясында сондай-ақ эссе конкурсының қорытындысы шығарылды, Қарағанды облысындағы 100-ден астам жоғары оқу орындарының студенттері қатысты.
«UNI-VISIONQARAGANDY-2018» - дегі Жеңіс
03 Сәуір 2018
Ағымдағы жылдың 28 наурызында Қарағанды Экономикалық университетінің Студенттер Мәдениет үйінде"Достық- Фестивалі "аясында «UNI-VISIONQARAGANDY-2018» облыстық байқауы өтті. Байқау "Рухани жаңғыру" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында ұйымдастырылды. Жоғары оқу орындары арасындағы
Қазақстанда және көршілес елдерде Наурыз мерекесінің тойлануы
02 Сәуір 2018
Наурыз - ең жарқын және өте ежелгі мейрамдардың бірі. Ежелгі хронологияда бұл күн 22 наурыз күніне сәйкес келеді. Наурыздың 16-сы күні «Мейіргер ісі» мамандығы бойынша І курс студенттері арасында Қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргер ісі кафедрасында «Қазақстанда және көршілес елдерде Наурыз мерекесініңтойлануы» тақырыбында ашық сабақ өтті.
Үміт сәулесі
30 Наурыз 2018
«Үміт сәулесі» балалар мен мүгедектер орталығында20 наурызда ҚММУ оқытушылары, «Пища жизни», Қарағандыдағы Шалва Амонашвилидің ізгілік педогогикалық орталығының және қайырымды адамдарды ұйымдастыруымен мерекелік кездесу – қайырымдылық акциясы болды.
Мәскеу қаласындағы кардиологтар және терапевтердің халықаралық форумы.
29 Наурыз 2018
2018 жылдың 21-23 наурызы аралығында Мәскеу қаласында жыл сайынғы кардиологтар және терапевтердің VII халықаралық форумы өтті. Бұл форумға біздің университеттің қызметкерлері №1 Ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д. профессор Д.Ж.Тайжанова және «Медицина» мамандығының PhD докторанты О.А. Вистерничан қатысты.
№1 Ішкі аурулар кафедрасы Наурыз мерекесін тойлады.
29 Наурыз 2018
ЖОО мерекені тойлау шеңберінде 22 Наурызда орталық саябақта №1Ішкі аурулар кафедрасы концерттік бағдарламаны ұсынды. Концерттік бағдарламада кафедра атынан Қарағанды педагогикалық музыкалық колледждің 1 курс студенті «2018-Азия Жұлдызы» байқауының Гран При иегері домбырашы Жағыппаров Қуатжанның орындауындағы күйлер және қазақша әндер ұсынылған болатын.
«Жаңғырды қайта заманым-тіршілік басы әз-Наурыз!»
29 Наурыз 2018
2018 жылдың 20 наурызындаЖедел медициналық көмек кафедрасының мұғалімдері М.С. Байекеева, М.О.Килишбаева,сондай-ақ “Жалпы медицина” мамандығы бойынша 5011, 5012 топ студенттерінің ұйымдастырылуымен Наурыз мерекесіне орай қайырымдылық концерті өткізілді. Мерекелік кешті Жедел медициналық көмек кафедрасының меңгерушісі Г.С.Жұмабекова көркем құттықтауымен ашты.
XIII Халықаралық Пирогов ғылыми медициналық конференциясы
28 Наурыз 2018
2018 жылғы15 наурыздаМәскеу қаласындағыН.И. Пирогов атындағы ресейлік ұлттық зерттеу медицина университетінде «XIII Халықаралық Пирогов ғылыми медициналық конференциясы» өтті. Бұл іс-шарағаРесейдіңжәне жақын және алыс шет елдердің студенттері мен жас ғалымдар 21 бөлім бойынша ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұсына алады.