Портудағы «Mobileplus2»
28 Наурыз 2018
Португалия ыстық жазда тартады. Біз маусымаралық жұмсақ және жаңбырлы қысқа түстік. Порто қаласы - ежелгі, б.э.д. құрылған, сондықтан Португалия архитектурасы қызықты және ерекше. Тұрғындар кез-келген елдің қонақтарын шын жүректен қарсы алады. «Cazaquistão» сөзі Портодың байырғы тұрғындарынан жиі естіледі. Ұлттық бренд осындай алыстағы елдерде танымал болғаны өте қуаныштымыз. Португалияда қазақстандықтар көп емес.
«Туркестанда өткен Халықаралық конференцияда жүлделі орындар!»
28 Наурыз 2018
2018 жылдың 16-17 наурызында «Жалпы медицина» мамандығының 4 курс студенттері Қ.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті ұйымдастырған «Заманауи медицина
ӘЗ НАУРЫЗ
27 Наурыз 2018
2018 жылдың 19 наурызында ҚММУ орта медицина қызметкерлерін дайындау факультетінде Наурыз мейрамына арналған мерекелік іс-шара өткізілді. Наурыз мейрамын молшылықпен тойласа, жыл бойы үйге тоқшылық пен сәттілік келеді деп есептеген.Бұл нанымдар мерекелік салт-жоралар мен әдет-ғұрыптардың көптігін түсіндіреді.
А.И. Куза атындағы Яссы университеті(Румыния) делегациясының сапары
27 Наурыз 2018
2018 жылдың 19-23 наурыз аралығында Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетіне А.И. Куза атындағы Яссы университетінің делегациясы келді (Яссы қаласы, Румыния): дене тәрбиесі және спорт факультетінің деканы AbalaseiBetriceAureliaмен факультеттің әкімшілік менеджері GhigaFlorentina-Livia.
Наурызға қош келдіңіздер!
27 Наурыз 2018
Наурыз – бұл бес мың жылдық тарихы бар, түркі және иран тілді халықтардың негізгі мерекесі. Наурыз – көктем, табиғаттың жаңаруы, жаңа жылдың басы, жаңа өмір мерекесі болып табылады. Мереке қарсаңында №2 Ішкі аурулар кафедрасының интерн-терапевттері Облыстық клиникалық аурухана және Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығының науқастарына арналған мерекелік шара ұйымдастырып, өткізді.
Наурыз біздің қуанышты мерекеміз!
27 Наурыз 2018
Наурыз – бұл сөзсіз қазақстандықтардың басты және де жақсы көретін мерекелерінің бірі болып табылады, ол көптеген адамдар үшін жылы күнмен, көктемгі көңіл күймен сәйкес келеді.
Бельгиядағы университеттер автономиясының әдістемесі бойынша семинар-тренинг
27 Наурыз 2018
2018 жылдың 19-20 наурызында Еуропалық университеттер қауымдастығы TRUNAKжобасының серіктестері барлық жоба мүшелеріне оқыту семинарын өткізді. Семинарға Қазақстанның серіктес университеттерінің 15 қатысушысы және еуропалық әріптес университеттерден 5 қатысушы қатысты. Сонымен қатар академиялық емес серіктес ретінде Нулиралиева Ульмира Әуезханқызы,Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық білім беру департаментінің бастығы қатысты.
Қазақстанның білім беру кеңістігін кеңейту бойынша Халықаралық серіктестік орталығының қызметін талқылау бойынша жиналыс
27 Наурыз 2018
2018 жылдың 16 наурызында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Қазақстанның білім беру кеңістігін кеңейту бойынша Халықаралық серіктестік орталығының (Алматы қ.) қызметін талқылау бойынша жиналысқа қатысты.
Наурыз мейрамына арналған, интелектуальді көптілдік ойын
26 Наурыз 2018
2018 жылдың 16-наурызында Наурыз мейрамыңа орай, шет тілдер кафедрасының ПОҚ интеллектуальді көптілдік ойынын өткізді. 4 кезеңнен тұратын ойында, «Жалпы медицина» мамандығының бірінші курс студенттері қатысты. Мерекеге ерекше рең бере білген шетел бөлімшесінің студенттері.
Қош келдің, Наурыз!
26 Наурыз 2018
16.03.2018 ҚММУ биология кафедрасында Наурыз мейрамына арналған концерттік бағдарлама өткізілді.