«UNI-VISIONQARAGANDY-2018» - дегі Жеңіс

03 Сәуір 2018

Ағымдағы жылдың 28 наурызында Қарағанды Экономикалық университетінің Студенттер Мәдениет үйінде"Достық- Фестивалі "аясында «UNI-VISIONQARAGANDY-2018»  облыстық байқауы өтті.

Байқау "Рухани жаңғыру" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында ұйымдастырылды. Жоғары оқу орындары арасындағы

студенттік байқауды өткізу мақсатында Қарағанды облысындағы студент жастардың бойында шығармашылық әлеуетін қалыптастыру және мәдени бастамаларын дамыту болып табылады.

ҚММУ  шығармашылық ұжымдардың белсенді өкілдері, біздің Alma mater лайықты  көрcетті және келесі номинациялар бойынша жүлделі орындарға ие болды:

"Вокал "номинациясы бойынша Гран-при: "Соло" – Айдар Тулеев ;

" Вокал "номинациясы бойынша I орын "Соло" - Диана Бекмурзаева;

" Вокал "номинациясы бойынша ІІ орын "Соло" - Жанабек Серікбек.

"Аспаптық орындау" номинациясы бойынша I орын "Халықтық музыкалық аспаптар (дуэт, трио, ансамбльдер)"- Диас Жабагенов, Зейнолла Алматов;

"Халықаралық:Хореография " номинациясы бойынша II орын - "Қаракөз" шығыс билер ансамблі (Адина Абрахманова , Данагүл Бисалиева, Шынар Әбу, Амина Кажиева, Назерке Өтеп, Ұлдана Сейділда, Ділда Тілеген, Гульназ Тубанова);

" Қазіргі заманғы : Хореография " номинациясы бойынша ІІ орын - Нұрғали Искендер , Ділда Тілеген.

Құттықтай отырып, сіздерге шығармашылық өсу, оқуда табыс және жаңа белестерге жетулеріңізді тілейміз!

Ералиева Дана - 3049 Жалпы медицина

факультетінің студенті