ҚММУ-не провост (бірінші проректор) Вайва Хендриксонның сапары

05 Сәуір 2018

2018 жылдың 2-ші сәуірінде Вайва Хэндриксон Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне университеттің провосты (бірінші проректоры)ретінде жұмысқа келді.

2015 жылдан бастап Вайва Хендриксон ҚММУ-нің құрметті профессоры, 2016, 2017 жылдары академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша бірнеше рет біздің университетке келген.

1996 жылдан бастап Вайва Хендриксон түрлі мамандықтар бойынша Вильнюс университетінде (Литва) жұмыс істеді: ассистент, оқытушы, доцент, физиология, биохимия және зертханалық медицина кафедрасының профессоры, Халықаралық бағдарламалар және байланыс жөніндегі деканның орынбасары. Вайва Хендриксон Литва Физиология қоғамының, Литва зертханалық медицина қоғамының, Стандарттау жөніндегі еуропалық комитеттің, Литва неврология ғылымдарының қауымдастығының, Еуропалық неврология ғылымдарының федерациясының мүшесі.