Қасиетті Климент Охридский атындағы София университетінің (Болгария) профессорыТатьяна Дронзина сапары

05 Сәуір 2018

2018 жылдың 2-13 сәуір аралығында қасиетті Климент Охридский атындағы София университетініңпрофессорыТатьяна ДронзинаҚарағанды мемлекеттік медицина университетіне келді. Профессор ректор Р. С. Досмағамбетова, провост Вайва Хендриксон, халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы С. Б. Қасымовамен кездесті, сондай-ақ университеттің құрылымымен танысты, ҚММУ тарихи мұражайына барды.

Татьяна Дронзина Медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасында, сондай-ақ «Медиацияның өзекті мәселелері» тақырыбында мастер-класс өткізеді.