Студенттердің көзқарасымен кәсіпкерлік
18 Сәуір 2018
Телекөпір онлайн-конференцияның мақсаты - кәсіпкерлік ойлауды қалыптастыру барасында қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде оқитын студенттермен жұмыс істегенде ақпараттармен, білімдермен және дағдылармен алмасу болып табылады.
Х.А. Яссауиатындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіндегі академиялық ұтқырлық(ХҚТУ)
18 Сәуір 2018
Академиялық ұтқырлық Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің маңызды іс-шараларының бірі болып табылады. Бұл менеджмент жүйесін жетілдіруге, сыртқы және ішкі интеграциялық байланыстарды орнатуға, университет миссиясының орындалуына ықпал етеді: «Медициналық білім саласындағы көшбасшы, ұлт денсаулығын сақтаудағы үздік әлемдік тәжірибе талаптарына жауап беретін маманның қалыптасуына бағытталған».
СТУДЕНТТЕР МЕН ЖАС ҒАЛЫМДАРДЫҢ «ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ БІЛІМ - 2018» АТТЫ XІІI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ
17 Сәуір 2018
2018 жылдың 12 сәуірінде Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетіндестуденттер мен жас ғалымдарға арналған «Ғылым және білім - 2018» атты XІІI Халықаралық ғылыми конференциясы өтті.
Испанияның Барселона қаласындағы магистранттардың ғылыми іс-тәжірибесі.
16 Сәуір 2018
Біз, 6М110100 «Медицина» мамандығы бойынша оқып жатқан 1 жылғы магистранттар- Аппазова Лейла, Байдильдина Ботагоз, Джабаева Сабина, Ибраева Жанар, Калимбетова Акерке, Нургалиева Айжан 2018 жылдың 21.03.-31.03 аралығында Испанияның Барселона қаласындағы «Graduate School of Management» оқу орнында«Медицина» саласы бойыншағылыми іс-тәжірибеден өттік.
ҚММУ бірінші рет "Жалпылама диктант" акциясы өтті
16 Сәуір 2018
"Жалпылама диктант" –сауаттылықты көтеру мақсатында Ресейде және бүкіл әлемде 2004 жылдан бастап өткізілетін білім беру акциясы. Белсенділер мен еріктілердің күшімен орындалатын барлық қатысқысы келетін адамдарға арналған ерікті диктант түріндегі әлеуметтік жоба.
Және тағыда сөреге
16 Сәуір 2018
Дене тәрбиесі кафедрасы 9 – 14 сәуір аралығында факультеттер арасында кезекті дәстүрлі спартакиада өткізді, 5 командадан тұратын университеттің барлық топтары қатысты.
ҚММУ-не Қазақстан Республикасындағы Француз РеспубликасыныңТөтенше және өкілетті Елшісі Филипп Мартинэ мырзаның ресми сапары
16 Сәуір 2018
Елші мырзадан басқа кездесуге Францияның Қазақстандағы Бас Консулы Патрик Ренар, Техникалық және ғылыми ынтымақтастық жөніндегі Атташе Александра Тиркюир, «Бизнес Франс» ұйымының сарапшысы (Францияның орта және кіші бизнесті біріктіретін топтар) Арно Лаба, Елшінің Хаттама басшысы Әшімбаева Раушан Миятқызы, «SECURETECH» француз компаниясының өкілі Есмұрзаев Арман Асылбекұлы және «IDEMIA» француз компаниясының өкілі Шағылбаева Сымбат Мұнсызбайқызы қатысты.
ҚММУ студенттері арасындағы түсіндіру жұмысы
16 Сәуір 2018
Биылғы жылдың 19 наурызана бастап студенттер арасындағы діни жағдайды сауықтыру бойынша профилактикалық жұмыстың аясында Дін істері жөніндегі облыстық басқарма мамандарының, «Нұрлы білім» ҚҰ республикалық ақпараттық тобы мүшелерінің және теологтардың қатысуымен киім үлгісінде діни атрибутиканы ұстанатын ҚММУ студент қыздарымен бірқатар кездесулер өткізілді.
ХҚТУ-не (Түркістан) академиялық ұтқырлық
16 Сәуір 2018
Ішкі академиялық ұтқырлық аясында 2018 жылдың 26 наурызынан 6 сәуіріне дейін Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-түрік университетінде (Түркістан қ.) «Ұтымды фармакотерапия» пәні бойынша ҚММУ клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының доценті Кемелова Гульшат Сейтмуратовна өз оқу қызметін атқарып келді.
«2018 жылғы мамандық бойынша ҚММУ үздік түлегі» конкурсы
16 Сәуір 2018
09 – 11 сәуір аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жыл сайынғы «Мамандық бойынша ҚММУ ең үздік түлегі» атағын беру үшін конкурс өтті. Конкурсқа мамандықта ең үздік және «2018 жылдағы мамандық бойынша ҚММУ үздік түлегі» атағына лайықты екенін дәлелдеуге дайын 18 түлектер қатысты. Конкурс 4 кезеңнен тұрды: тестілеу, портфолионы бағалау, клиникалық құзыреттілікті бағалау, ғылыми жобаны ұсыну. Оқуда және ғылымда өздерін көрсете білген дарынды түлектер құрметті атақ үшін күресті.