Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Қоғамдық сананы қайта жаңғырту» мақаласын талдау үшін өткізілген ғылыми-теориялық семинар
20 Сәуір 2018
20 сәуірде 2018 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасында Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: қоғамдық сананы қайта жаңғырту» мақаласын талдау үшін және қазақ тілінен латын графикасына көшуді насихаттау мақсатымен ғылыми-теориялық семинар өткізілді.
Медиацияның өзекті мәселелері
20 Сәуір 2018
Академиялық ұтқырлық аясында ҚММУ шақырылуымен келген киелі (әулие) Климентий Орхидский (Болгария) атындағы София университетінің профессоры, халықаралық медиатор Дронзина Татьяна Александровнаның сапарлық бағдарламасы аяқталды.
ДМББФ халықаралық стандарттар бойынша АжРТА агентенттігінің Білім беру бағдарламаларын мамандандырылған аккредитациясы
20 Сәуір 2018
2018 жылдың 2-4 мамыр аралығында Халықаралық мамандандырылған аккредитация шеңберінде ҚММУ-де Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агентігінің сыртқы сараптама комиссиясы (АжРТА ССК) сапары жоспарлануда.
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінеҚазақстан Республикасындағы Үнді Республикасының Елшісі Прабхат Кумар мырзаның ресми сапары
20 Сәуір 2018
Қазақстан Республикасындағы Индия Республикасының Елшісі Прабхат Кумар мырза 19 сәуірде Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне ресми сапарымен келді. Кездесуге Елші мырзадан басқа Елшінің Екінші хатшысы Раджу Балакришнан мырза қатысты.
Алматы қаласындағы бірінші орталық азиялық Maker Faire
19 Сәуір 2018
2018 жылдың 14 сәуірінде American Space Almaty-да АҚШ-тың Дипломатиялық миссиясының бастамасыменҚазақстанда Орталық Азиядағы бірінші фестиваль - Maker Faire ұйымдастырылды.
Халықаралық студенттік ғылыми конференциясы
19 Сәуір 2018
С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҒМУ-нде «Көп тілділік – жастардың рухани санасын жаңғыртудың негізі ретінде» тақырыбында халықаралық студенттік ғылыми конференциясы өткізілді. «Рухани жаңғыру – ұлтттың мәдени коды», «Кәсіби білім және мамандық тілі», «Мәдениеттер диалогы» секцияларының жұмысы шегінде Алматы, Шымкент, Қарағанды қалалары жоғарғы оқу орындарының студенттері баяндама жасады.
5В074800 «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығы бойынша V Республикалық пәндік олимпиадасы
19 Сәуір 2018
ҚММУ Қазақстанның жоғарғы оқу орындарының арасында тағы да үздік!
18 Сәуір 2018
Республикалық денсаулықты сақтауды дамыту орталығы 2017 жыл үшін ғылыми және инновациялық қызмет көрсеткіштері бойынша Қазақстанның медициналық жоғарғы оқу орындарының, ғылыми-зерттеу институттарының, ғылыми және ұлттық орталықтарының рейтингтік бағалау қорытындыларын жасады.
ҚММУ балалар жұқпалы аурулары кафедрасында профессор Франк Хааманнмен (Германия) кездесу
18 Сәуір 2018
12.04.2018 ж. Аға сарапшылар қызметінің маманы м.ғ.д., профессор Франк Хааманнмен (Германия) балалар жұқпалы аурулары кафедрасы қызметкерлері кездесу өткізді. Профессор қан арқылы жұғатын және ауа-тамшылы инфекцияларының алдын алуы бойынша дәрістер оқыды.
ҚММУ хирургтерін Жапонияда оқыту
18 Сәуір 2018
Профессор Абатов Нуркаси Тулепбергенович, 6D110100 «Медицина» мамандығынын үшінші жыл оқу докторанты Бадыров Руслан Муратович және 6D110100 «Медицина» мамандығынын бірінші жыл оқу магистранты Севастьянов Леонид Викторовичпен ғылыми тағылымдамадан өту аясында 2018 жыдын 29-шы наурызынан бастап 12-ші сәуір аралығында екі апта бойы Shimane Medical University оқуынан өтті (Жапония, Идзумо және Ода қалалары).