Шет тілдер кафедрасында RBL әдісі бойынша пәнаралық студенттік конференция
24 Сәуір 2018
19 сәуір, шет тілдер және морфолгия кафедрасының мұғалімдері М.Ж. Балтабаева мен А.Т. Байгулаков «Thoracic aorta and its branches, areas of blood supply. Abdominal aorta: the parietal and visceral branches, areas of blood supply. Healthy lifestyle. Report» тақырыбы бойынша RBL әдісін қолдану арқылы «Жалпы медицина» мамандығы бойынша оқитын 1-027 ЖМ тобында пәнаралық ашық сабақ өткізді.
С.Ж Асфендияроватындағы Қазақ ұлттық медицина университетіндегі академиялық ұтқырлық.
24 Сәуір 2018
09.04.2018ж. бастап 21.04.2018 дейін орыс тілі кафедрасының доценті міндетін атқарушы ф.ғ.к. Елена Робертовна Келлер-Дедицкая академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университетінде, орыс тілі, кәсіби орыс тілі, латын тілі курсымен кафедрасында жұмыс істеді.
Аймақтық үштілділік олимпиадасы
24 Сәуір 2018
2015-2020 жылдарға арналған Үштілділік білім беру дамуының Жол картасын жүзеге асыру аясында шет тілдер кафедрасы 2018 жылдың 20 сәуірінде Аймақтық үштілділік олимпиадасын өткізді.
«Психиатрия» пәні аясында өткізілген психиатрия және наркология кафедрасының негізін қалаушы м.ғ.д., профессор А.М.Свядощтың 104-жылдығына орай өткізілген олимпиада
24 Сәуір 2018
ҚММУ студенттері арасында «Психиатрия» пәні аясында 14.04 - 20.04 2018ж аралығында өткізілген олимпиада нәтижесі 2018ж 23-і сәуірде белгілі болды. Олимпиада үш кезеңнен тұрды: бірінші, тестілеу түрінде өткізілген – іріктеу кезеңі. Екінші кезең ЭССЕ жазу және жазбаша емтихан тапсырудан құралды, ал үшінші кезең клиникалық емтихан түрінде өткізіліп , оқытушылар комиссиясымен бағаланды.
Чернобыль 32 жыл соң
24 Сәуір 2018
Чернобыль АЭС-ның төртінші энергоблогының апатқа ұшырағанына 32 жыл болды. Бұл апат адамзат тарихындағы ең ауыр апаттың бірі болып қалды.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ты оқыту
24 Сәуір 2018
2018 жылдың 16.04 мен 2018 жылдың 20.04 аралығында инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Клиникалық пәндерді оқытудағы білім беру технологиялары» (54 сағат) модулі бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды өткізді.
Халықаралық медицина университетінде ҚММУ магистранттарының ғылыми тәжірибесі (IMU Куала-Лумпур Малайзия)
23 Сәуір 2018
«Медицина» 6М110100 мамандығы бойынша 1 - ші оқу жылының магистранттары 2018 жылдың 27 наурызынан 03 сәуір аралығында Малайзия елінің, Куала - Лумпур қаласындағы Халықаралық медицина университетінде " Ғылыми зерттеу менеджментінің қысқаша курсын" өтті.
Көктем! ҚММУ! Футбол!
23 Сәуір 2018
Міне, суық қыста артта қалды. Қаламызға көктем келді, бұл дегеніміз ҚММУ спорт сүйгіштеріне үлкен футбол үшін уақыт келді деген сөз! Футбол - миллиондаған адамдардың сүйікті ойыны. Рухы мен тәні күшті адамдарының тайталасы. Әлем бойынша №1 ойын. Футбол трансляциясы барлық елдер мен континенттердің жанкүйерлерінің назарын аударуы текке емес.
ҚР КҒА Орталық Қазақстан филиалының XXXXVIIIконференциясы
23 Сәуір 2018
4 сәуір мен 15 сәуір аралықтарында Қарағанды қаласында XXXXVIIIОрталық Қазақстан филиалының ҚР кіші ғылым академиясында аймақтық ғылыми – практикалық конференциясы өтуде. Биылғы жылы конференция «Дүниежүзілік денсаулық күніне» ұштастырылып өткізіліп отыр.
ҚММУ қызметкерлері үшін ЕУА университеттік автономиясын зерттеу әдістемесі бойынша оқыту семинары
20 Сәуір 2018
2018 жылдың 19.04 «Қазақстандағы университеттік автономияға көшу/TRUNAK» жобасының ҚММУ командасы ҚММУ құрылымдық бөлімшелерінің басшылары үшін оқыту семинарын өткізді.