Медициналық білім беру ұйымдарының, жоғары медициналық колледждері мен медициналық колледж ПОҚ-ты оқыту
28 Сәуір 2018
2018 жылдың 23-ші сәуір мен 27-ші сәуір аралығында инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Клиникалық пәндерді оқытудағы білім беру технологиялары»
Ататүрік университетінде өткен тағылымдама
27 Сәуір 2018
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында "Медицина" мамандығының магистранттары А.Ж. Бакирова, О.В. Вишницкий, А.М. Жумакаев, С.С. Жумакаева, А.П. Руденко 25.03.2018-нен 3.04.2018 дейін Түркия елінің Эрзурум каласындағы Ататүрік Университетінде ғылыми- практикалық тағылымдама өтті.
Кезекті студенттік ғылыми ұйымының мәжілісі
26 Сәуір 2018
Сәуір айының 24-ші жұлдызында, шет тілдер кафедрасында студенттік ғылыми ұйымының кезекті мәжілісі өтті. “Көптілді ортада медицина қызметкерінің кәсіби қызметі” тақырыбындағы мәжіліске 14 студент қатысты.
Алматыда өткен Халықаралық конференцияда жүлделі орындар!
26 Сәуір 2018
2018 жылдың 19-20 сәуірінде «Жалпы медицина» мамандығының 4 курс студенттері «Ақанов оқулары: медицина және денсаулық сақтаудың өзекті мәселелері» атты V Халықаралық ғылыми-тәжирибелік конференциясы және «Ғылым және медицина: жастардың заманауи көзқарасы»
Академиялық ұтқырлық – сәттілік пен дамудың синонимі
25 Сәуір 2018
8 мен 20 сәуір аралығында академиялық ұтқырлық шеңберінде патологиялық анатомия кафедрасының ассистенті Мухаммад Ирфан Батуми халықаралық университетінің 2 және 3 курс студенттері үшін орталық ми жүйесі патологиясы бойынша дәрістер оқып және бірқатар тәжірбиелік сабақтар өткізді, ол дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық оқу орындарының каталогына кіреді (World Directory of Medical Schools).
Самарқанд медициналық институты
25 Сәуір 2018
Мен, профессор м.а. Жупенова Дана Есимовна 2018 жылдың 9 сәуірінен бастап келісімге сәйкес академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Самарқанд медициналық институтында болдым.
«Акушерствадағы өзекті мәселелер»
25 Сәуір 2018
Семинарға Қарағанды қаласының босандыру ұйымдарының тәжірибелік дәрігерлері, Қарағанды және Қостанай облыстары кафедрасының ассистенттері және резиденттері, акушер-гинекологтары қатысты.
Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медициналық университетіндегі академиялық ұтқырлық.
25 Сәуір 2018
Біз, «Психиатрия» мамандығының 2 оқу жылы резиденттері: Л.В. Лисюк, Н.В. Бурмистрова, Д.А. Бейбитов, М.М. Шабденов, Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінде екі апталық академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқыдық.
Көктемгі кросс
24 Сәуір 2018
Сәуірдің 21-і күні, Орталық мәдениет және демалыс саябағында көктемгі жеңіл атлетикалық кросс өтті. Кросста жоғарғы оқу орындарының студенттері мен колледж студенттері қатысты. Біздің құрама жақсы нәтиже көрсетіп, ұлдар мен қыздар 3 орынды қанжығалады.
Облыстағы мықтылар!
24 Сәуір 2018
Е.А.Бөкетов атындағы ҚарМУ спорттық базасында 21 сәуір күні Қарағанды облысы бойынша ЖОО мұғалімдері арасында мини футболдан 1ші турнирі өтті.Астананың 20 жылдығына арналған турнирге 6 команда қатысты: ҚарМУ, ҚарМТУ, ҚЭУ, «Болашақ», ҚММУ және ІІМ Академиясы.