Самарқанд медициналық институты

25 Сәуір 2018

Мен,   профессор  м.а.  Жупенова Дана Есимовна  2018 жылдың 9 сәуірінен бастап келісімге сәйкес академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Самарқанд медициналық институтында болдым.

Доцент З.Б.  Курбаниязов СамМИ білім сапасының бөлімінің бастығы, кредиттік-модульдік жүйе бойынша ұйымдастырылған СамМИ-де оқу іс-шараларын ұйымдастырумен таныстырды. Мен Самарқанд институтында құрылған білім беру ресурстарымен, moodle.sammi.uz электрондық білім беру жүйесімен, тестілік орталықтың және симуляциялық оқу орталығының жұмысымен таныстым.

Осы бағдарлама бойынша педагогикалық жұмыс жүргізілді. «Емдеу ісі» мамандығының студенттеріне, педиатриялық факультетінің және медико- педагогикалық факультетінің  студенттеріне, дәрігерлеріне, педиатрия кафедрасының клиникалық ординаторларына, магистратураның резиденттеріне әр түрлі өзекті мәселелер бойынша проблемалық дәрістер оқылды.

Д.Е.  Жупенова  №1 Балалар аурулары кафедрасының проф. м.а.