«Акушерствадағы өзекті мәселелер»

25 Сәуір 2018

2018 жылы  9-10 сәуірде  Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасы, педиатрия және перинатология кафедрасы қызметкерлерінің қолдауымен Мәскеу қаласының РХДУ перинаталогия курсымен акушерства және гинекология  кафедрасының меңгерушісі, профессор, медицина ғылымдарының докторы, Ресей Федерациясына еңбек сіңірген ғылыми қайраткері, РАҒ корреспендент-мүшесі В.Е Радзинскийдің қатысуымен  «Акушерствадағы  өзекті мәселелер» жөнінде Халықаралық  семинар-тренинг  өтті.

Семинарға Қарағанды қаласының босандыру ұйымдарының тәжірибелік дәрігерлері, Қарағанды және Қостанай облыстары кафедрасының  ассистенттері және резиденттері, акушер-гинекологтары қатысты.

Семинарда қауіпысіз жүктілікті және босануды, ана мен бала өлімі репродуктология мәселелерінің негізгі элементтерін қамтамасыз ету сұрақтары талқыланды. Семинардың барлық қатысушыларына сертификаттар берілді.