Жас ғалымдар мен ҚММУ студенттері халықаралық конференциясының әлеуметтік-гуманитарлық пәндер бойынша секциясы
04 Мамыр 2018
2018 жылы 28 сәуірде жас ғалымдар мен ҚММУ студенттерінің халықаралық конференциясында әлеуметтік-гуманитарлық пәндер жеке секциясы, өзіндік бағытқа бөлініп, өтті. Оның ішіне психология, биоэтика, әлеуметтану, философия, көптілділік, жоғары білім беру және денсаулық сақтау саласы 11 бойынша өзіне бағдарлама кіргізді.
БІЗ ӨЗ СТУДЕНТТЕРІМІЗБЕН МАҚТАНАМЫЗ!
04 Мамыр 2018
2018 жылдың 13-15 сәуірі аралығында Астана қаласында "Рухани Жаңғыру" қоғамдық сананы жаңғырту Бағдарламасының аясында «БІЛІМ -ОБРАЗОВАНИЕ - EDUCATION» (Қазақстан) Республикалық ғылыми-педагогикалық орталығы өткізген «Жас ғалым» ғылыми жобаларының Халықаралық сайысы өтті. Бұл студенттердің білімге және зерттеуге деген қызығушылықтарын арттыру жолымен білім беру сапасын жоғарлатуға бағытталған білім жобасы.
«Ақ сарай» мерекелік сарайында жыл сайынғы ҚММУ ректорының балы өткізілді
04 Мамыр 2018
29 сәуірде «Ақ сарай» мерекелік сарайында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті үшін маңызды іс – шараның бірі ҚММУ ректорының Балы: болашаққа бағдар» өткізілді, ұйымдастырушысы «Самұрық» студенттік республикасы болды.
«Бұрымды қыз» байқауы
04 Мамыр 2018
“Ақжүніс” қыздар клубы 2018 жылдың 27 сәуірінде «Бұрымды қыз» байқауын өткізді. Байқаудың мақсаты - қазақ қызының бойындағы ұлттық дәстүрімізге сай әдептілік, көріктілік, ептілік, инабаттылық, кішіпейілділік, сұлулық т. б. жан - жақты ұлттық қасиеттерін таныта білу, қазақ халқының ұлттық өнерін, салт - дәстүрін дәріптеуге үйрету, қатысушылардың танымдық және шығармашылық қабілетін, эстетикалық талғамын, шеберлігін дамыту, көпшілік алдында өзін - өзі ұстай білуге, мейірімділікке тәрбиелеу.
«HealthTech»I Республикалық студенттік хакатон
03 Мамыр 2018
2018 жылдың29 сәуіріндеҚарағанды мемлекеттік медицина университетінде «HealthTech» I Республикалық студенттік хакатоны аяқталды. «HealthTech» хакатонында Республиканың 8 оқу орындарының 9 командасы қатысты. Олар үлкен жұмыс жасады және жеңіске деген ерік көрсетті.
«2018 жылдың үздік студенті» жобасының жеңімпаздары
03 Мамыр 2018
2018 жылдың 27 сәуірінде Астана қаласында «Татулық көпірі» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен, «Үздік студент» жобасының аясында жүзеге асырылған, алғашқы студенттік «Жас қыран» кітап жиынтығының ашылуы және есімдері осы кітапқа енген студенттерді марапаттау рәсімі болып өтті.
Вакцинация – жұқпалы аурулардың алдын алудың тиімді және қолжетімді әдісі
02 Мамыр 2018
Иммундық алдын алу шаралары жұқпалы аурулармен аурушаңдылықтың төмендеуіне үлкен үлес қосты. Оған мысал ретінде әлемдегі табиғи шешек пен 3 құрлықтағы полиомиелиттің жойылуы және туберкулезді менингит пен сіреспенің іс жүзінде жойылуын келтіру жеткілікті. Қызылшамен аурушаңдылық пен оның асқынуын жоққа жақындатты, эпидемиялық паротит, қызамық, көкжөтел мен дифтерия және тиісінше олардың асқыну жиілігі кенет төмендеді.
Ашық есік күні
02 Мамыр 2018
Қош келдіңіздер
ҚММУ-ніңЭразмус+ WELCOME жобасышеңберінде «Кешендіинтернационалдандыру: құралдарыменәдіснамалар» тренингінеқатысуы
28 Сәуір 2018
ҚММУ Erasmus + WELCOME «Жаңа халықаралық университеттер қауымдастықтарын қарсы алу» жобасынақатысуаясында 2018 жылдың 16-20 сәуіраралығында «Кешендіинтернационализация: құралдарменәдіснамалар» аттыхалықаралықтренингкеқатысты. ТренингСтокгольмқаласыныңКорольдіктехнологиялықуниверситетініңбазасындаөтті (Швеция).
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «HealthTech» І Республикалық студенттік хакатонын ашу
28 Сәуір 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2018 жылдың 27 сәуірінде «HealthTech» І Республикалық студенттік хакатоны ашылды. Хакатон – әр түрлі саладағы бағдарламалық қамтамасыз ету мамандары (бағдарламашылар, дизайнерлер, менеджерлер) бірлесіп қандай да бір проблеманың шешімін табатын әзірлеушілер форумы. Қазіргі таңда, хакатон хакерлікке жатпайды, бұл жай ғана бағдарламалау марафондары болып саналады.