«Ақ сарай» мерекелік сарайында жыл сайынғы ҚММУ ректорының балы өткізілді

04 Мамыр 2018

29 сәуірде «Ақ сарай» мерекелік сарайында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті үшін маңызды іс – шараның бірі ҚММУ ректорының Балы: болашаққа бағдар» өткізілді, ұйымдастырушысы «Самұрық» студенттік республикасы болды.

Бұл шара Елбасының «Болашақ бағдар: рухан жаңғыру» бағдарламасының мақаласында көрініс тауып, жастарды ұлттық фольклорға, классикалық музыкаға, әлемдік мәдениет пен зайырлы мінез-құлық этикасына қатыстырып,медицинадағы жастарды интеллектуалды даму нормаларына қоғамды аудару және қоғамдағы мінез-құлықтың оң үлгілерін қалыптастыру үшін жағдай жасауды ұйымдастыруға бағытталған.

Балдың негізгі қатысушылары 35 жұп (70 адам) болды. Олардың барлығы жоғары академиялық жетістіктері бар, спортпен, ғылыммен және шығармашылықпен айналысатын, белсенді өмірлік ұстанымы бар, еліміздің патриоттары мен университеттің үздік студенттерінің қатарында. Балл дебютанттары «Қазақ вальсі», «Веналық вальс» және «Полька»  билерін биледі.

Дебютанттар мен қонақтарды үлкен фуршет,
фотосессия, Қазақстанның барлық өңірлерінен келген қонақтарға, Балдың әділқазыларына арналған жағымды тосын сый мен танымал топтардың қойылымдары, университеттің шығармашылық ұжымдары және Қарағанды ​​облысының үздік ансамбльдері күтті.

Биылғы жылы демеушілер мен серіктестердің саны 3 есеге өсті және 20-дан астам түрлі компанияларды, мекемелерді, студиялар мен агенттіктерді құрады.

Ең көп күткен сәт бұл жеңімпаздарды марапаттау салтанаты болды. ҚММУ ректорының балының ханшайымы Минура Маматиминова (жалпы медицина және стоматология факультетінің 2-038 тобы), ал Балдың патшасы Темирлан Гайсаев ( жалпы медицина және стоматология факультінің 3-053 тобы) болды.

Сондай-ақ, 10-нан астам номинацияда жеңімпаздар анықталды, олар жобаның демеушілері мен серіктестерінен сыйлықтар алды.