Кезекті студенттік ғылыми ұйымының мәжілісі
10 Мамыр 2018
Сәуір айында 27-ші жұлдызында, шет тілдер кафедрасында студенттік ғылыми ұйымының кезекті мәжілісі өтті. “ Ғылыми мәтіндерді аудару. Медициналық аударма ерекшеліктері мен қиындықтары” тақырыбындағы мәжіліске 9 студент қатысты.
Ресей, Ставрополь қаласындағы, жас ғалымдардың халықаралық конференциясы.
10 Мамыр 2018
2018 жылдың 26.04 Ресейдің Ставрополь қаласында Ставрополь Мемлекеттік Медицина университетінің 80 жылдығына арналған «Медицинаның өзекті мәселелері» атты ағылшын тілінде студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық конференциясы өткізілді.
«Астана Медицина университеті» АҚ профессор Л.Г. Тургунованың академиялық ұтқырлығы
10 Мамыр 2018
2018 жылдың 16 сәуірі мен 27 сәуір аралығында «Астана қаласының медицина университетінде» Қарағанды және Астана қалаларының медицина университеттері арасындағы тәжірибелік алмасуды жүзеге асыру мақсатында профессорлық-оқытушылық құрамның академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында №2 Ішкі аурулар кафедрасының профессоры Тургунова Людмила Геннадьевна тәжірибеден өтті.
Дәстүрлі эстафета
10 Мамыр 2018
8 мамыр күні «Индустриалды Қарағанды» газетінің жүлдесі үшін жеңіл атлетикадан дәстүрлі эстафета өтті.
Ресей денсаулық сақтау минстрлігінің РязММУ ЖББ ФБББМ академиялық ұтқырлық
05 Мамыр 2018
2018 жылдың 17 сәуірі мен 26 сәуірі аралығында мен, медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасының меңгерушісі Мациевская Лариса Леонардовна академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Рязандық мемлекеттік университетінің клиникалық психология және психотерапия кафедрасында клиникалық психология факультетінің 4 және 5 курс студенттеріне жалпы көлемі 24 сағат болатын «Топтық супервизия» тақырыбында 2 дәріс және «Психологиялық кеңес беру бойынша жаттықтыру сабағы және психотерпия»
Пловдивмедициналықуниверситетінің (Болгария) профессорлары Stefanova-Peeva Penka Peneva және Orbetzova Maria Mitkova академиялықұт қырлығы Қарағандымемлекеттікмедицинауниверситетінде
05 Мамыр 2018
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Пловдив медициналық университетінің профессорлары Stefanova-Peeva Penka Peneva және Orbetzova Maria Mitkova келді. Профессорлар 2018 жылдың 16-27 сәуір аралығында студенттерге сабақ өткізді.
Қазақстандағы Халықаралық конференциядағы менің алғашқы тәжірибем
05 Мамыр 2018
2018 жылғы 26 сәуірде Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде (Қарағанды ​​қ., Қазақстан) халықаралық конференция өтті.
Жеңіс күні
04 Мамыр 2018
Ұлы Отан соғысындағы фашистік Германиядағы Жеңіс күні біздің еліміздің тарихындағы ең маңызды күндердің бірі және ең беделді мейрамдардың бірі болып табылады. Қазақстанда мереке дәстүрлері мұқият сақталған: 9 мамыр күні Жеңіс парадын өткізу, жеңімпаздарға арналаған негізгі әндерді орындау, ұлы жеңіске арналған таспаларды тарату, бұл таспаларды ардагерлер ғана емес, жастар да Ұлы Отан соғысының есімі мен ұрпағы арасындағы байланыстың символы ретінде байлайды.
Украина, Тернополь қаласындағы студенттер мен жас ғалымдардың ХХІІ халықаралық конгрессі
04 Мамыр 2018
2018 жылдың 23-25 сәуір аралығында Украина,Тернополь қаласында теориялық, эксперименттік және тәжірибелік медицина саласында студенттер мен жас ғалымдардың ХХІІ халықаралық конгрессі өтті. Осы конгрессте біздің ЖОО-ң атынан «Жалпы медицина» мамандығы бойынша, 4 курс 4069 топтың студенті Мирзатаева Севара Ерсайинқызы қатысты.
Бұхара мемлекеттік медициналық институтындағы академиялық ұтқырлық
04 Мамыр 2018
Академиялық ұтқырлық аясында 2018 жылдың 16.04 мен 27.04 аралығында мен, фтизиатрия кафедрасының доценті Ж.Мутайхан, Бұхара мемлекеттік медицина институтында «фтизиатрия» пәні бойынша емдеу ісі факультетінің 4 курс студенттеріне сабақ жүргіздім. Осы аралықта мен фтизиатрия кафедрасының базасымен және кафедраның оқу құжаттарымен таныстым. Тақырыптық жоспарға сәйкес, ошақты,инфильтративті, деструктивті туберкулез формаларының проблемалары жайлы лекция оқыдым.