Пловдивмедициналықуниверситетінің (Болгария) профессорлары Stefanova-Peeva Penka Peneva және Orbetzova Maria Mitkova академиялықұт қырлығы Қарағандымемлекеттікмедицинауниверситетінде

05 Мамыр 2018

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Пловдив медициналық университетінің профессорлары Stefanova-Peeva Penka Peneva және Orbetzova Maria Mitkova келді. Профессорлар 2018 жылдың 16-27 сәуір аралығында студенттерге сабақ өткізді. Профессор Stefanova-Peeva Penka Peneva балалар хирургиясы кафедрасында дәріс курсын, ал № 2 ішкі аурулар кафедрасында профессор Orbetzova Maria Mitkova дәріс оқыды.

Профессорлар ректор Р.С. Досмағамбетовамен кездесті, сонымен қатар университеттің құрылымымен танысты, ҚММУ тарих мұражайына, практикалық дағдылар орталығына, анатомиялық мұражайға барып, профессорлар Қазақстан Республикасының ана мен баланы қорғау ұлттық ғылыми орталығына барып қайтты.

Естеріңізге сала кетейік, Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Пловдив медицина университетімен ынтымақтастық туралы меморандум және Erasmus+ International Credit Mobility бағдарламасы аясында 2013 жылдан бастап жұмыс істейді.