Қазақстандағы Халықаралық конференциядағы менің алғашқы тәжірибем

05 Мамыр 2018

2018 жылғы 26 сәуірде Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінде (Қарағанды ​​қ., Қазақстан) халықаралық конференция өтті.

Бұл конференцияға 200-ден астам студент қатысты, мен олардың бірі болдым. Мен Шұбхам Чаухари, Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің мақтанышымын. Бұл менің 1-ші Халықаралық конференция және мен осы конференциядан алған тәжірибем құнды деп айта аламын.

Осы конференция туралы ақпаратты гистология кафедрасының оқытушысы, Мисс Маусым Жақсыбекқызы Әлиевадан, яғни менің ғылыми жетекшім гистология кафедрасының мұғалімінен алдым. Ол мені мақала мен білімді жетілдіруде қолдады.

Конференцияда көптеген талантты студенттерді көрдім. Олардың кейбіреулерін еске салғым келеді, оларға да гистология кафедрасының оқытушысы Маусым Жақсыбекқызы Әлиеваға сабақ береді:Асиф Хуссейн, Дипак Шарма, Ражат Синг, Манвендра Синг, Е.И. Блок, А. Тұрсынбекова, Б.Б. Айтбай, А. Токтасова Осындай керемет платформаға қатысып, үздік презентация үшін 1-ші жүлдені жеңіп алу мен үшін үлкен құрмет.

Болашақта мен осындай конференцияға тағы да қатысқым келеді. Сондай-ақ, менің тәлімгерім Шив Кумар Шарма мен менің ғылыми жетекшім Маусым Жақсыбекқызы Әлиеваға алғысымды білдіргім келеді.