М.К. Аммосов атындағы Солтүстік-Шығыс федералды университеті(Якутск, Саха Республикасы) делегациясының сапары
15 Мамыр 2018
2018 жылдың 25 сәуір күні Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетіне М.К. Аммосов атындағыСолтүстік-Шығыс федералдық университетінен (Якутск, Саха Республикасы): жоғары оқу орнына дейінгі білім беру мен прифориентация факультетінің деканы Федорова Светлана Васильевна және жоғары оқу орнына дейінгі білім беру мен прифориентация факультетінің білім беру мекемелерімен өзара ынтымақтастық орталығының бас маманыОбутова Аксиния Дмитриевна бастаған делегация сапармен келген болатын.
Құттықтаймыз!
15 Мамыр 2018
Жалпы медицина 3-ші курс студенті Жұманбаев Санжар Абуали Ибни Сино атындағы ТГМУ(Душанбе қ) «Медициналық ғылым және жаңа мүмкіндіктер» деп аталатын жас ғылымдардың және студенттердің Халықаралық ғылыми- тәжірибелік конференциясында 1- ші орын мен І дәрежелі дипломмен марапатталды. Санжардың баяндамасы аса көп қызығушылықты тудырды,көптеген сұрақтар менпікірлер қарастырды.
Дебрецен университетінің(Венгрия) профессоры Питер Борбелидің ҚММУ-не келуі
15 Мамыр 2018
2018 жылдың 23 сәуірінен 5 мамырына дейін Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетіне Дебрецен университетінің (Венгрия) профессоры Петер Борбели келген болатын.
«Нейропатиялық ауырсыну және бұлшықеттердің тырысуы» халықаралық мастер-классы.
14 Мамыр 2018
2018-жылдың 16-19 сәуіріндеОМО клиникасындағы ҚММУ нейрохирургияжәне неврологиякфедрасындаЛион университетінің нейрохирургия профессоры Marc P. Sindouқатысуымен«Нейропатиялық ауырсыну және бұлшықеттердің тырысуы» тақырыбында мастер-класс өтті.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
14 Мамыр 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторант Скак Күлияны (ғылыми кеңесшілері: Тәбріз Нұрлан Сүлейменұлы
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
14 Мамыр 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторант Марченко Александр Борисовичті (ғылыми кеңесшілері
«Кемел кәсіпкер» бизнес-істерін шешу бойынша чемпионат
11 Мамыр 2018
2018 жылдың 4 мамырында ERG білім беру саласындағы кәсіпкерлікті дамыту жобасының шеңберінде «Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасы (Қазақстан) мен Кәсіпкерлік және инновациялық даму орталығы - «Алматы менеджмент университеті», ERG ұйымдастырылған жас кәсіпкерлер-студенттерді қолдау жобасы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Кемел Кәсіпкер» бизнес-істерін шешу бойынша чемпионат өтті.
"Project Day" жобаларын құру жөніндегі чемпионат қорытындысы
11 Мамыр 2018
Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде чемпионаты өтті құру жөніндегі 2018 жылғы 3 мамырда "жобасы шеңберінде экожүйе студенттік кәсіпкерлік субъектілері" жобаларды "Project Day" қатысқан жас жігіттер, кәсіпкерлік және іскерлік дағдыларын белсенді дамытуға мүдделі.
Солтүстік мемлекеттік медицина университетінде Арктикадағы болашақ медицинаның мәселелері талқыланды
10 Мамыр 2018
2018 жылдың 25 сәуірінде «Болашақтың медицинасы – Арктикаға» Халықаралық V жастар медициналық форумы Солтүстік мемлекеттік медицина университетінде өз жұмысын бастады, оның ішіне жас ғалымдар мен студенттердің дәстүрлі XI Архангельск халықаралық медициналық ғылыми конференциясы кірді. Форумның басты мақсаты - жас ғалымдар мен студенттерге ғылыми идеялармен, тәжірибелермен алмасуға, өздерін және туындыларын ұсынуға мүмкіндік беру.
Иммунизация аптасы
10 Мамыр 2018
26 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөліммен бірге қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультеті және де «Самрұқ» Республикасы «Еуропалық иммундау аптасына» арналған флэш-моб ұйымдастырды.