Интернатура - жеңімпаз!
22 Мамыр 2018
20 мамыр күні футболдан ҚММУ-дың XV-ші чемпионат ойынын аяқтады. Қызықты шайқасты футболдың ашылуы, әдеттегідей Ерубаева 32 дегі спорттық алаңда болды. Ең алғашқы біріншілік турнир студенттер арасында кең қолданысқа ие.
МЕН ЖҮГІРЕМІН! МЕНІҢ ҚОЛЫМНАН КЕЛЕДІ!
22 Мамыр 2018
20 мамыр күні көктемнің ең басты іс-шарасы «Арманға жол 2018» дәстүрлі Қарағандылық жартылай марафоны өтті. Ол толыққанды спорттық жарыс деп атауға лайық, барлық талаптарға сай.
4 курс студенттерін құттықтаймыз!
18 Мамыр 2018
Біздің университетте өткен «Жастар мен ғылым әлемі: қарқынды өзгерістер кезеңі» атты жас ғалымдардың халықаралық конференциясына № 1 Ішкі аурулар кафедрасының студенттері қатысты.
Баку қ. "Медицинаның маңызды мәселелері" және "Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау саясаты бойынша спутниктік форум» аттыVII Халықаралық ғылыми - практикалық конференциясы
17 Мамыр 2018
2018 жылдың 2-3 мамыр аралығында Әзірбайжан Республикасы, Баку қаласында "Медицинаның маңызды мәселелері" және "Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау саясаты бойынша спутниктік форум» атты VII Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Түркістан қаласындағы Х. А. Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіндегi академиялық ұтқырлық
17 Мамыр 2018
23-сәуір мен 5 мамыр аралығында жалпы хирургия және травматология кафедрасының ассистенті Абенов Дастан Ерболович Түркістан қаласындағы Х. А. Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша тәжірибе жинады.
Ғылыми тәжірибе
17 Мамыр 2018
Мамыр айының 3-5 күндері аралығында Молдованың медицина жастарының ассоциациясы (IFMSA-Moldova) Николай Тестемицану атындағы Мемлекеттік медицина және фармакология университетінің қолдауымен Кишинев қаласында «MedEspera-2018» атты Халықаралық ғылыми конференциясын өткізді. Бұл шараға 17-ге жуық мемлекеттер, яғни Молдовадан, Швециядан, Германиядан, Грузиядан, Румыниядан, Италиядан
«CASEU - Орталық Азия және Еуропа университеттері» Erasmus Mundus жобасы бойынша қорытынды кездесу
17 Мамыр 2018
2018 жылдың 9-11 мамыр аралығында Порто университетінің (Порту қ., Португалия) базасында «CASEU - Орталық Азия және Еуропа университеттері» Erasmus Mundus жобасының қорытынды кездесуі өтті. Кездесуге Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің (Қазақстан), Самарқанд ауыл шаруашылық институтының (Өзбекстан), Ургенч мемлекеттік университетінің (Өзбекстан), Барселона университетінің (Испания), Пуатье университетінің (Франция)
Француз Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшілігінің шәкіртақы бағдарламаларының тұсаукесері
17 Мамыр 2018
2018 жылдың 14 мамырында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Қарағанды қаласының Француз альянсы мен CampusFranceKazakhstanAstana делегациясына келді. Қарағанды қаласының Француз Альянсын директор Фирсова Екатерина, Бюро CampusFranceKazakhstanAstana – үйлестіруші Ирада Арипова таныстырды.
Қазақ тілі: Республикалық олимпиада жүлдегері
15 Мамыр 2018
ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты Мақаласын және «Төртінші өнеркәсіптік жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты Жолдауын насихаттау мақсатында Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің филология факультетінде жоғары оқу орындарында оқитын өзге ұлт өкілдері студенттері арасында «Қазақ тілі» пәні бойынша Республикалық пәндік олимпиада өткізілді.
Mедиацияның жаңа көкжиектері
15 Мамыр 2018
«Балалар аурулары пропедевтикасы» кафедрасының қызметкерлері 5 мамыр күні медиация бойынша жалпы курс бойынша оқуын аяқтады.