Тілдік бірліктердің көркем мәтіндегі қолданысы
28 Мамыр 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қазақ тілі кафедрасында 2018 жылдың 17-18 мамыры күндері авторлық құқық объектісіне құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлік негізінде кафедра доценттері М.А.Маретбаева және Б.С.Каукербекованың бірлесуімен «Коммуникативтік құзіреттіліктегі тілдік бірліктердің жұмсалымдық қызмет ерекшеліктері» атты оқыту семинары өткізілді.
Қырғыз Республикасының Жалал-Абад мемлекеттік университетіндегі академиялық ұтқырлық
28 Мамыр 2018
Жоғары оқу орнының қызметшілігінің маңызды бағыттарының бірі академиялық ұтқырлық болып табылады. Академиялық ұтқырлық сыртқы және ішкі интеграциялық байланыстарды қалыптастыруға, білім сапасын арттыруға, білім алушылар мен профессорлық-оқытушылар құрамының ғылыми-зерттеу жұмыстарының тиімділігін, олардың кәсіптік, мәдени және білімдік деңгейін жоғарылатуға ықпалын тигізеді.
Діни сауаттылықты арттыру мәселелері бойынша ҚММУ студенттеріне арналған семинарлық сабақтар
25 Мамыр 2018
Жатақханада тұратын ҚММУ-дің 350 басқа қалалық студенті 15 мамыр мен 24 мамыр аралығында бірқатар семинарларға қатысты. Сабақтар Қарағанды ​​қаласының Жастар ресурстық орталығының мамандары М.М.Аскер мен К.Ж. Гимадиеваның, сонымен қатар, студенттік өзін-өзі басқарудың жергілікті Комитет өкілдерінің тартуымен ұйымдастырылды.
Шет тілдер кафедрасының ішкі академиялық мобильділігі.
24 Мамыр 2018
2018 жылдың 09.04.-11.05. аралығында шет тілдер кафедрасының п.ғ.к В.А.Бурмистрова академиялық ұтқырлық шеңберінде «Лингвистика негіздері» және «Негізгі шет тілі (денгейі В1)» пәндері бойынша «Болашақ» академиясында «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығы бойынша оқитын 1 курс студенттері үшін 90 сағат тәжірибелік сабақ өткізді.
ТАШКЕНТ ПЕДИАТРИЯЛЫҚ МЕДИЦИНАЛЫҚ ИНСТИТУТЫНДАҒЫ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ
23 Мамыр 2018
2018 жылдың 30 сәуір мен 9 мамыр аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің балалар жұқпалы аурулары кафедрасының оқытушысы ассистент Г.Е. Насакаева академиялық ұтқырлық бойынша ТашПМИ балалар жұқпалы аурулары кафедрасында болды.
Демікпе мектебі
22 Мамыр 2018
Дүние жүзі бойынша шамамен 300 млн адам бронхиалды демікпемен зардап шегеді. Көптеген дамып келе жатқан елдердің барлық жастағы адамдарын қамтитын денсаулық сақтау саласындағы ғаламдық мәселе болып табылады.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
22 Мамыр 2018
2018 жылдың 21.05 Инновациялық технологиялар трансферті орталығы негізінде «Денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру»005 республикалық бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Медициналық білім беру ұйымдары тренерлерінің базалық курсы аясында «Кәсіпқой, көшбасшы және ұйымдастырушы»» модулі бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды бастады.
Магистранттардын қорытынды аттестаттары Мемлекеттік кешенді емтихан
22 Мамыр 2018
2017-2018 оқу жылы ғылыми, педагогикалық және бейіндік бағыттағы "Медицина" мамандығы бойынша 26 магистранттар оқуларын аяктайды.
Медициналық ғылымдардың 17 – ші Халықаралық конгрессі
22 Мамыр 2018
2018 жылдың 10-13 мамыры аралығында Болгария елінің София қаласының София Медициналық Университетінде Медициналық ғылымдардың 17- ші Халықаралық конгрессі. Конгресске Болгария, Ұлыбритания, Германия, Сербия, Пакистан, Украина, Литва, Түркия, Индонезия, Япония, Косово, Босния және Герцеговина, Греция, Португалия және тағы басқа елдерден келген 560 медициналық университетінің студенттері мен жас мамандары қатысты.
Естелік марафоны
22 Мамыр 2018
18 мамырда ОРМ белсенділері Халықаралық ЖИТС-тан қаза тапқандарды еске алу күніне арналған жеңіл атлетика марафонына қатысты.