Діни сауаттылықты арттыру мәселелері бойынша ҚММУ студенттеріне арналған семинарлық сабақтар

25 Мамыр 2018

Жатақханада тұратын ҚММУ-дің 350 басқа қалалық студенті 15 мамыр мен 24 мамыр аралығында бірқатар семинарларға қатысты. Сабақтар Қарағанды ​​қаласының Жастар ресурстық орталығының мамандары М.М.Аскер мен К.Ж. Гимадиеваның, сонымен қатар, студенттік өзін-өзі  басқарудың жергілікті Комитет өкілдерінің  тартуымен ұйымдастырылды.

Іс-шаралар «диалог алаңы» түрінде ұйымдастырылып, аудиториямен тікелей байланыста жұмыс істеуге мүмкіндік берді.

Сабақтар барысында балаларға дін саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі аспектілері түсіндірілді. Студенттерді  Қазақстан Республикасында діни қызметті реттейтін нормативтік-құқықтық актілерде қамтылған негізгі ұғымдармен  таныстырды.

Аудиториямен тікелей байланыста резонанстық тақырыптар да талқыланды,  сонымен қатар, топтарда психологиялық ойындар ұйымдастырылды. Сондай-ақ, көрермендерге «Терроризмге жол жоқ, экстремизмге жол жоқ!» қоғамдық акциясына қолдау көрсетуге шақыра отырып, Қарағанды ​​облысының Дін істері басқармасының тапсырысы бойынша дайындалған бейнеролик көрсетілді.

Жалпы алғанда, іс-шаралар іскерлік, жұмыс атмосферасында өтті. Студенттер пікірталасқа  белсене қатысты, қызықты сұрақтар қойды, бұл олардың осы тақырып бойынша тиісті білім алуға деген қызығушылығын білдіреді.