Көру қабілеті зақымдалған балалар үшін мектеп-интернаттағы қайырымдылық акциясы
30 Мамыр 2018
2018 жылдың 23 мамырында офтальмология мен оториноларингология кафедрасының қызметкерлері 1-3 курс резиденттерімен Қарағанды қаласының көру қабілеті зақымдалған балалар үшін №1 арнайы мектеп-интернатының мүгедек балаларына қайырымдылық көмек көрсетілді.
С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетіндегі академиялық ұтқырлық
30 Мамыр 2018
Сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында 2018 жылдың 10 мамырынан бастап 22 мамырына дейін С.Ж. Асфендиярова атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінде 3 курс студенттеріне арналған «Балалардағы организмнің ерекшеліктері» курсы өткізілді
Құрметті достар!
29 Мамыр 2018
2018 жылдың 15 мамырында ҚММУ-де Халықаралық медицина факультетінің 2 курс студенттеріне орыс тілі курсын аяқтағаны үшін арнайы сертификаттармен марапаттау өтті. Бұл іс-шараны «Жалпы медицина» мамандығының 3 курс студенті Мырзахметова Камиланың басшылығымен WELCOME орталығының тәрбиешілері ұйымдастырды. Осы клубтың алғашқы түлектерін халықаралық медицина факультетінің тәрбие жұмысы жөніндегі декан орынбасары Дулат Мұқажанұлы Досқожин құттықтап, құрмет грамоталарымен марапаттады.
БАУ Батуми Халықаралық университетінің профессоры Лейла Темуровна Ахвледианидың сапары (Грузия, Батуми)
29 Мамыр 2018
2018 жылдың 25 мамырынан бастап 3 маусымына дейін БАУ Батуми халықаралық университетінің медицина факультетінің деканы және Шота Руставели атындағы Батуми мемлекеттік университетінің доценті Лейла Темуровна Ахвледиани Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне барады.
Лестер Университетінің (Ұлыбритания) профессоры Мохаммед Аль-Узридің ҚММУ жаттықтырушыларын оқытуы
29 Мамыр 2018
2018 жылдың 28 мамыр мен 1 маусым аралығында Инновациялық технологиялар трансферті орталығының негізінде профессор Мохаммед Аль-Узри, Лестер Университеті (Ұлыбритания)ҚММУ жаттықтырушыларын оқытуды бастады. Оқыту ағылшын тілінде жүргізілуде.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
29 Мамыр 2018
2018 жылдың 28.05 Инновациялық технологиялар трансферті орталығы негізінде «Денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру»005 республикалық бюджеттік бағдарламасына сәйкес «Медициналық білім беру ұйымдары тренерлерінің базалық курсы аясында «Тиімді оқытушы»» модулі бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды бастады.
Курск мемлекеттік медицина университеті (Ресей, Курск) делегациясының сапары
29 Мамыр 2018
2018 жылдың 16-17 мамыр күні Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Курск мемлекеттік медицина университетінен: оқу-әдістемелік басқармасының бастығы Овод Алла Ивановна және Халықаралық қатынастар бөлімінің бастығы Иобидзе Юрии Шалович бастаған делегация сапармен келген болатын.
АМУ-дағы академиялық ұтқырлық
29 Мамыр 2018
ҚММУ биологиялық химия кафедрасы профессорының м.а. Г.А. Омарова ішкі академиялық ұтқырлық аясында 2018 жылдың 14-25 мамыр аралығында Астана медициналық университетінің жалпы және биологиялық химия кафедрасының білім беру процесіне қатысты. Ол «Жалпы медицина және «Стоматология» мамандықтарының 2 курс студенттеріне аталған мамандықтар оқу бағдарламасы бойынша дәрістер оқып, семинарлық, зертханалық сабақтар жүргізді.
«Үздік түлек – 2018» республикалық байқауындағы интерндердің жеңісі
29 Мамыр 2018
2018 жылдың 23-24 мамыр аралығында Астана медицина университеті қабырғасында "ҚР медициналық ЖОО үздік түлегі - 2018" 15-ші республикалық байқауы өтті. Сайысқа барлық жоғары медициналық оқу орындарының 35 студенті қатысты.
«Биология» мамандығының бакалавриат түлектерінің дипломын сәтті қорғалуы!
28 Мамыр 2018
2018 жылдың 25 мамырында 5В060700 «Биология» мамандығы бакалавриатының түлектерінің дипломдық жұмыстарының қорғауы өтті.