Академиялық ұтқырлық аясында №1 ішкі аурулар кафедрасында Армениядан келген профессор
05 Маусым 2018
2018 жылдың 14–25 мамыр аралығында №1 ішкі аурулар кафедрасының білім үрдісіне Мхитряна Гераци атындағы Еревандық Мемлекеттік медициналық университетінің ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы, профессор А.А.Айвазян белсенді қатысты.
Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ын оқыту
04 Маусым 2018
2018 жылдың 04.06 инновациялық технологиялар трансферті орталығы негізінде «Денсаулық сақтау ұйымдарының кадрларын қайта даярлау және біліктілігін арттыру»005 республикалық бюджеттік бағдарламасына «Виртуалды пациенттерді қолдану арқылы проблемалық-бағдарланған тьюторларды оқыту бойынша медициналық білім беру ұйымдары тренелерінің базалық курсы» бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды бастады.
ҚММУ тренерлеріне сертификаттарды ұсыну
04 Маусым 2018
2018 жылдың 1 маусымындапрофессор Мұхаммед Әл-Узри ҚММУ тренерлерін оқытуды аяқтады. Мұғалімдер жақсы ұйымдастырылған тренингтерге, ақпараттық дәрістерге және қызықты тәжірибелік жаттығуларға ризашылығын білдірді.
Денсаулық сақтау қызметкерлерінiң спартакиадасы
04 Маусым 2018
2 маусымда «Шахтер» стадионында Астана қаласының 20 жылдық мерейтойына арналған облыстық денсаулық сақтау қызметкерлерінің XVI спартакиадасы өтті.
Румыния Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі Сезар Маноле Армеанудың Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне ресми сапары.
01 Маусым 2018
2018 жылдың 31 мамырында ҚММУ Румыния Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшісі Чезаре Маноле Арменанумен кездесті. Кездесуге Елші мырзадан басқа Румыниядағы Қазақстан Елшілігінің Хатшысы Николай Павалука қатысты.
Душанбе қ., АбуалиибниСиноатындағыТәжікмемлекеттік медицина университеті, "Академиялық ұтқырлық"
31 Мамыр 2018
07.05.2018ж. мен 19.05.2018 ж. "Академиялық ұтқырлық" бағдарламасы бойынша №2 хирургиялық аурулар кафедрасының доценті Калиева Динар Кенесхановна Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университеті, Душанбе қ. болды.
Халықаралық ғылыми-әдістемелік онлайн-конференция
30 Мамыр 2018
Орыс тілі кафедрасының «Орыс тілі шет тілі ретінде» секциясы РФ Денсаулық сақтау министрлігінің Курск мемлекеттік медицина университеті (Ресей, Курск қ.), Ресей Халықтар достығы университеті (Ресей, Мәскеу қ.), А.С.Пушкин атындағы Орыс тілі мемлекеттік институты (Ресей, Мәскеу қ.), «Ресей ғылым және мәдениет орталығы» Малайзиядағы Ресей ынтымақтастығы өкілеттігі (Малайзия, Куала-Лумпур қ.)
Академиялық ұтқырлық: шексіз хирургия
30 Мамыр 2018
Қазіргі заманғы даму кезеңінде әлемдік стандарттар деңгейіне жеткізу және ғылыми-зерттеу жұмысты жетілдіру үшін академиялық ұтқырлық білім беру сапасын арттырудың ең тиімді жолы болып табылады.
Мерейтойыңмен «Қаракөз»!
30 Мамыр 2018
25 мамырда ҚММУ акт залында Халықаралық «Қаракөз» шығыс билер ансамблінің жыл сайынғы есеп беру концерті өткізілді. Биылғы концерт мерейтойлы күнге - ұжымның 25 жылдығына арналған болды.
Бірінші кубок
30 Мамыр 2018
26-27 мамырда №4 жатақхананың спорт алаңында футбол бойынша ҚММУ 1-ші кубогының ойындары өтті. Турнирдің тарихына қысқаша тоқтасақ, XV футбол Чемпионатының қорытындысы бойынша жарыстың бас төрешісі А.Тухметовке футбол жанкүйерлері, футбол маусымын ұзарту туралы өтініш білдірді.Бас судья өтінішті назардан тыс қалдырмады, нәтижесінде ҚММУ спорт күнтізбесі тағы бір турнирмен толықты - университеттің футбол кубогы.