Бірінші кубок

30 Мамыр 2018

26-27 мамырда №4 жатақхананың спорт алаңында футбол бойынша ҚММУ 1-ші кубогының ойындары өтті. Турнирдің тарихына қысқаша тоқтасақ, XV футбол Чемпионатының қорытындысы бойынша жарыстың бас төрешісі А.Тухметовке футбол жанкүйерлері, футбол маусымын ұзарту туралы өтініш білдірді.Бас судья өтінішті назардан тыс қалдырмады, нәтижесінде ҚММУ спорт күнтізбесі тағы бір турнирмен толықты - университеттің футбол кубогы.

Турнирге ҚММУ жатақханалары, факультеттері бойынша 8 студенттік команда қатысты: «№1 Жатақхана» (капитан Бексұлтан Молдарбеков), «Неврология» (Мәди Қайыркен), «Интернатура» (Алмат Каирбеков), «Стоматология» (Жандарбек Каримов), «Терапия» (Жарқын Нурушев), «Хирургия» (Дархан Молдаш), «1 Пәтер жалдаушылар» (Бауыржан Әділ) және «Пәтер жалдаушылар 2» (Әділхан Айтмағамбет).

Кубоктың ойындары Олимпиадалық жүйеде өтті (жеңілу – шығып қалу).Таң қаларлық жағдайлар болды: ширек финалда өткен «Стоматология» чемпионаттың қола жүлдегері болды, «Интернатура» командасының қазіргі Чемпиондар кубогын жеңді, матчтың нәтижесі 6: 2 болды.

Жартылай финалда «Стоматология» 3: 0 есебімен «Терапия» командасына 1: 2 есебімен (әдеттегі уақыт 5: 5) айыппұл соқтығысты.

Драмалық финалда ойын барысында жоғалтқан «Терапия» командасы 5: 5 есебімен ұпайды теңестірді, алайда ойынның соңғы минуттарында Аят Абрамановтың «алтын» голы «1 Пәтер жалдаушылар» командасына футболдан ҚММУ бірінші кубогына әкелді.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім.