БАУ Батуми Халықаралық университетінің профессоры Лейла Темуровна Ахвледианидың сапары (Грузия, Батуми)

29 Мамыр 2018

2018 жылдың 25 мамырынан бастап 3 маусымына дейін БАУ Батуми халықаралық университетінің медицина факультетінің деканы және Шота Руставели атындағы Батуми мемлекеттік университетінің доценті Лейла Темуровна Ахвледиани Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне барады.

2018 жылдың 25-29 мамыр аралығында профессор Лейла Темловна Ахвледиани микробиология кафедрасында, 2018 жылдың 30 мамырынан 1 маусымына дейін иммунология және аллергология кафедрасында дәрістер мен практикалық сабақтар өткізеді.

Сапар аясында Лейла Темуровна Ахвлендиани ҚММУ ректоры Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызымен және ҚММУ проректоры Вайва Хендриксонмен кездесті. Сондай-ақ, профессор университеттің құрылымымен, ҚММУ тарихы мұражайымен, ұжымдық пайдалану зертханасымен, практикалық дағдылар орталығы мен анатомиялық мұражайымен танысты.