Магистранттардын қорытынды аттестаттары Мемлекеттік кешенді емтихан

22 Мамыр 2018

2017-2018 оқу жылы ғылыми, педагогикалық және бейіндік бағыттағы "Медицина" мамандығы бойынша 26 магистранттар оқуларын аяктайды.

Магистратура  білім беру бағдарламасына  сәйкес мемлекеттік жалпыға міндетті стандарты мен үлгілік кәсіптік оқу бағдарламаларына сай медициналық және фармацевтикалық мамандықтар бойынша Типтік ережелеріне және білім алушыларды қорытынды аттестациядан өткізу үшін базалық және профильдік пәндер бойынша бірінші кезеңге дайындалған тест тапсырмалары өтілген  пәндер циклының мазмұнын көрсетті.

Әрбір түлек  үшін тапсырмалар 100 тест сұрағын қамтыды.  Түлектар тестілеу нәтижелерін емтихан аяқталғаннан кейін компьютер мониторынан көре алады.

Екінші кезең –магистрлік диссертациялар мен жобаларды қорғау  кестеге сәйкес өткізіледі.

МАК мүшелері мен факультет деканаты магистранттарға  табысты қорғау сондай-ақ,  шығарушы кафедраларға жоғары ұстам  және жоғары білікті мамандарды шығаруға тілейді.

Жалпы медицина және стоматология факультетінің деканы