Құттықтаймыз!

15 Мамыр 2018

Жалпы медицина 3-ші курс студенті Жұманбаев Санжар  Абуали Ибни Сино  атындағы ТГМУ(Душанбе қ) «Медициналық ғылым және  жаңа мүмкіндіктер» деп аталатын жас ғылымдардың және студенттердің Халықаралық ғылыми- тәжірибелік конференциясында  1- ші орын мен І дәрежелі дипломмен марапатталды. Санжардың баяндамасы аса көп қызығушылықты тудырды,көптеген сұрақтар менпікірлер қарастырды.

Конференцияға қатысушылар- ТГМУ-дың жоғарғы курс студенттері- Санжардың кең эрудидциясы мен баяндама материалын еркін жетткізіп инновациялық технологияны меңгергенін ерекше атай отырып ғылыми әдебиеттермен жұмыс жасау жөнінде шеберлік класс көрсетуін өтінулеріне байланысты кітапханада өткізген болатын.

Санжарды құттықтай отырып, оған көпқырлы, мақсаттарға жетелейтін оқу барысында сәттіліктер тілейміз.

Жұмыстың ғылыми жетекшісі – морфология кафедрасының доценті Джумабаева Сания Каликовна.