Иммунизация аптасы

10 Мамыр 2018

26 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөліммен бірге қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультеті және де «Самрұқ» Республикасы  «Еуропалық иммундау аптасына» арналған флэш-моб ұйымдастырды.

«Вакциналар сізді қорғау үшін жұмыс істейді!» ұранымен өткізілген акцияның мақсаты, халықты жұқпалы аурулардан қорғаудың негізгі алдын алу шараларының бірі ретінде иммунизацияға қоғамның назарын аудару.

Иммундау әлемдегі миллиондаған өмірді сақтап қалады және ұзақ уақыттан бері ең тиімді және нәтижелі медициналық араласу болып саналады.

Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университеті дәстүрлі түрде «Еуропалық иммундау апталығына» белсене ат салысты.

Жыл сайын сәуір айының соңында ҚММУ иммунизациясының маңыздылығы туралы дөңгелек үстелдер, пікірталастар, флеш-мобтар және семинарлар өткізіліп білім беру телеарнасында көрсетіліп, БАҚ белсенді жұмыс істейді.

Флэш-мобты өткізуге шамамен үш ондаған жас ерлер мен әйелдер қатысты.Тәжірибелі нұсқаушылардың жетекшілігімен «Yes-team»» заманауи би тобы мүшелерінің (жетекшісі Антон Кнаус) ҚММУ студенттері,  Қарағанды ​​қаласының тұрғындарын жалпыға бірдей иммундау қажеттілігіне  ағартушылық үлестерін қосты.

Өзіңізді және жақындарыңызды уақтылы вакцинациялау керек екенін есте ұстағаныңыз маңызды, сіз қауіпті аурудың дамуын ғана емес, сонымен қатар елеулі асқыну қаупінен де өзіңізді қорғайсыз .

А.К.Тухметов.