Медициналық білім беру ұйымдарының ПОҚ-ты оқыту

24 Сәуір 2018

2018 жылдың 16.04 мен 2018 жылдың 20.04 аралығында инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Клиникалық пәндерді оқытудағы білім беру технологиялары» (54 сағат) модулі бойынша медициналық білім беру ұйымдарына кезекті ПОҚ-ты оқытуды өткізді. Оқытуға М.Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік медициналық университетінің, Семей қаласының мемлекеттік медициналық университетінің, С.Асфердияров атындағы Қазақ Ұлттық медициналық университетінің профессорлары, доценттері, клиникалық пәндер кафедрасының меңгерушілері қатысты. 2018 жылдың 20.04. «Клиникалық пәндерді оқытудағы білім беру технологиялары» модулін тыңдаушыларына сертификаттар тапсырылатын болады.

23.04.2018 Инновациялық технологиялар трансферті орталығы «Клиникалық пәндерді оқытудағы білім беру технологиялары» модуліне 34 тыңдаушыны қабылдады, оның 13-і жоғары медициналық колледждері мен медициналық колледждерінің оқытушылары, ал 21  тыңдаушысы жоғары медициналық оқу орындарының өкілдері.