Шет тілдер кафедрасында RBL әдісі бойынша пәнаралық студенттік конференция

24 Сәуір 2018

19 сәуір, шет тілдер және морфолгия кафедрасының мұғалімдері М.Ж. Балтабаева мен А.Т. Байгулаков «Thoracic aorta and its branches, areas of blood supply. Abdominal aorta: the parietal and visceral branches, areas of blood supply. Healthy lifestyle. Report» тақырыбы бойынша RBL әдісін қолдану арқылы «Жалпы медицина» мамандығы бойынша оқитын 1-027 ЖМ тобында пәнаралық ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақта ғылыми постерді жазу және конференцияларға арналған баяндамаларды ұсыну сияқты зерттеу әдістері қолданылды.

Зерттеу жұмысы барысында ұсынылған тақырып бойынша, деректерді ұсыну, пікірталас RBL әдісі бойынша студенттердің қызығушылығын туғызды.

Бірінші курстың студенттері кәсіптік-бағдарланған жұмысқа арналған әртүрлі формаларды, алған білімдерін тәжірибе жүзінде қолдануды үйренді.