СТУДЕНТТЕР МЕН ЖАС ҒАЛЫМДАРДЫҢ «ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ БІЛІМ - 2018» АТТЫ XІІI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

17 Сәуір 2018

2018 жылдың 12 сәуірінде Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетіндестуденттер мен жас ғалымдарға арналған «Ғылым және білім - 2018» атты XІІI Халықаралық ғылыми конференциясы  өтті.

Қарағанды мемлекеттік медицина университеті атынан Жалпы медицина және стоматология факультетінің 3 курсы 3-024 тобының студенттері  Қалданова Меруерт, Ахметова Мариям «Изоникотингидразидтің жаңа туындыларының энтальпиялық сипаттамалары» тақырыбында ауызша баяндама жасады. Ғылыми жетекші: ҚММУ Биологиялық химия кафедрасы доцентінің м.а., х.ғ.к. Ж.К. Тухметова.

Конференцияның қорытындысы бойынша біздің студенттер II жүлделі орынға ие болып, студенттер мен жас ғалымдардың «Ғылым және білім - 2018» атты XІІI Халықаралық ғылыми конференциясының Дипломымен марапатталды. Құттықтаймыз!