Ректордың студенттік белсенділермен жыл сайынғы кездесуі
29 Желтоқсан 2017
27 желтоқсанда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ректордың студенттік белсенділермен жыл сайын өтетін кездесуі өтті.
Туған жерге тағзым
29 Желтоқсан 2017
21 желтоқсан күні Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Туған жерге тағзым» бейнелеу өнерінің студенттік көрмесінің ашылуы болды.
Менің Қазақстаным!
29 Желтоқсан 2017
22 желтоқсан күні Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде патриоттық әндер «Менің Қазақстаным!» байқауының соңғы кезеңі өтті.
Жаңа жылда жаңа жеңістермен !!! ҚММУ Ғылыми Кеңесінің отырысы
29 Желтоқсан 2017
2017 жылдың 28 желтоқсанында ҚММУ Ғылыми Кеңесінің отырысы өтті. Кездесуді Ғылыми кеңестің төрағасы, ҚММУ ректоры, профессор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетова ашты.
Ресейлік балалар инфекционисттерінің XVI Конгресі
29 Желтоқсан 2017
13-15 желтоқсан күндері Мәскеуде Ресейдің балалар инфекционисттерінің XVI Конгресі «Инфекциялық патологияның және вакцинаның алдын алудың өзекті мәселелері» тақырыбында өтті. Конгрестің ұйымдастырушылары Балалар жұқпалы аурулар кафедрасынан жас ғалымдарға шақыруды ұсынды. Біздің университетімізден «Жұқпалы аурулар, соның ішінде балалар аурулары» мамандығы бойынша 1-ші курс студенттері қатысты Ж.Ж.Андасбаева «Қарағанды қаласындағы жасына және зерттеу материалына тәуелді s.pneumoniae серотиптері
Ғажайып уақыт
28 Желтоқсан 2017
Жаңа жыл – барлығымыздың сиқырлы және ең сүйікті мерекеміз. Бұл ғажайып уақыт, күлкі мен қуаныш, мандариндер дәмі сезілетін, көп тәттілер мен сыйлықтардың уақыты. Үлкендер де, балалар да бұл мерекені жақсы көреді. Дәл осы күні біз ғажайып пен сиқырға сенеміз.
Медиация денсаулық сақтау саласында
27 Желтоқсан 2017
2017-ші жылдың 21-22 желтоқсан жұлдыздарында балалар аурулары пропедевтикасы кафедрасы «Медиация денсаулық сақтау саласында» атты семинарын облыстық балалар ауруханасында өткізді. Практикалық денсаулық сақтау саласының қызметкерлері де, сонымен қатар медицина университетінің студенттері, резидентура тыңдаушылары, кафедраның қызметкерлері осы семинардың белсенді тыңдаушылары ретінде ат салысты.
Қарағанды ​​облысының травматологтар және ортопедтарының кезекті отырысы
27 Желтоқсан 2017
22.12.17ж «Нұр Отан» партиясының ғимаратында Қарағанды ​​облысының травматологтар және ортопедтарының кезекті отырысы өткізілді. Қоғамның төрағасы проф. Б.Е. Тулеубаев болды.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
27 Желтоқсан 2017
2017 жылы 16 қарашада университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті. Диссертациялық кеңес отырысын төраға Турмухамбетова Анар Ақылбековна ашып, күн тәртібімен таныстырды.
ҚММУ Диссертациялық кеңес отырысы жайлы
27 Желтоқсан 2017
2017 жылы 21 желтоқсанда университетте 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін қорғау өтті.