Ректордың студенттік белсенділермен жыл сайынғы кездесуі

29 Желтоқсан 2017

27 желтоқсанда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ректордың студенттік белсенділермен жыл сайын өтетін кездесуі өтті.

Биылғы жиналыс белсенділерді марапаттаудың салтанатты рәсімі форматында өтті, қоғамдық жұмыстарда, мәдениет пен спортта ерекшеленген.

Салтанатты жиналысты ҚММУ ректоры, м.ғ.қ., профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызы және ректордың кеңесшісі, м.ғ.қ., профессор Молотов-Лучанский Вилен Борисовичашты. «Өткен жылдағы негізгі сынау GPA ауыспалы баллы өсуі болды, және, қуанышты түрде, біздің студенттер өз позицияларын көрсеткенін, бұл шешімді түсініп және қолдады, осылайша, ең жақсы медицинаның беделін тағы да нығайтты. Сіздерге жаңа жеңістер мен табыстар тілеймін. Мақтанышпен ҚММУ студент атағыменжүріндер», - деп атап өтті Раушан Сұлтанқызы.

Сондай-ақ, 2017 жылғы табысқа қол жеткізген студенттерге, стратегиялық даму жөніндегі проректордан естілді, ғылым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі директоры Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы, жалпы медицина және стоматология факультетінің декан орынбасары Елубаева Марал Қуандықовнағажәне халықаралық медицина факультетінің декан орынбасары Досқожин Дулат Мұқажанұлыалғыс сөз айтты.

ҚММУ ректорының қоғамдық өмірге белсене қатысқаны үшін алғыс хатымен және 61 студент Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің беделін нығайтуға қосқан үлесі үшін марапатталды«Самрук»белсенділері студенттер республикасы, студенттерді қолдау қызметі,КССУжатақханаларыклубы, «Жұлдыз»жастар денсаулық орталығы, бастауыш студенттер клубы, «Намыс» және «Insight»пікірталас клубтары, клуб тәрбиешілері, «MED talks», «Қаракөз»шығыс биінің халық ансамблі, вокалдық үйірме, «Golden Step» би театры, «Конферансье» үйірмесі, театрлық үйірмесі, домбырашылардың студенттік оркестрі, «Жыр Жауһар»авторлық поэзиялық клубы, ҚММУ студенттік хоры, «Yes Team» үйірмесі және ҚММУ спорт клубы.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім